Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Akcesoria do okularów/gogli/przyłbic

Akcesoria do okularów, gogli i przyłbic ochronnych

W naszym sklepie po za samym asortymentem produktów służących do ochrony wzroku i twarzy, posiadamy w ofercie akcesoria do nich. W tym dziale sklepu znajdą Państwo między innymi wymienne szybki do przyłbic 3M, REIS i innych oraz akcesoria do gogli i okularów ochronnych.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Chusteczki do czyszczenia okularów ochronnych

W tej kategorii sklepu poza wyżej wymiennymi chusteczkami, znajduje się też wiele innych produktów stanowiących dopełnienie środków ochrony wzroku i twarzy. Jednym z popularnych produktów tego działu sklepu są sznureczki do okularów ochronnych pasujace do wielu modeli, zwiększające komfort ich użytkowania poprzez możliwość ich szybkiego zdjęcia be odkładania oraz dzięki temu że po zastaja na naszej szyi, ponowne szybkie założenie. W ofercie również:

  • Przyciemniane szybki do przyłbic spawalniczych – dedykowane do danych modeli produktowych w naszym sklepie, pozwalające na zamianę szybki i dalsze korzystanie z osłony bez konieczności zakupu nowej
  • Bezbarwne szybki do przyłbic – wybrane model przeznaczone do danych produktów z naszej oferty. W przypadku uszkodzenia wizjerów osłon pozwalają na szybką wymianę, i dalszą bezpieczną pracę. Rozwiązanie to zmniejsza koszty eksploatacji osłon twarzy, ponieważ pozwala na ich naprawę bez konieczności wymiany całych na nowe.
  • Siatki do przyłbic ochronnych – wymienne, przeznaczone do konkretnych produktów z naszej oferty.