Płaszcze/kurtki przeciwdeszczowe

PŁASZCZE PRZECIWDESZCZOWE ROBOCZE – KURTKI PRZECIWDESZCZOWE ROBOCZE

Kurtki robocze przeciwdeszczowe to niezawodne produkty znajdujące się w tej kategorii sklepu. Doskonale zabezpieczą każdego w czasie pracy w deszczowych i wietrznych warunkach atmosferycznych. Szeroki asortyment umożliwia dobór kurtki i płaszcza do konkretnych potrzeb – przy wyborze należy pamiętać m.in. o specyfice stanowiska i warunków pracy. Nasz sklep BHP oferuje wyłącznie kurtki i płaszcze nieprzemakalne od zaufanych producentów.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Aktywne filtry

ODZIEŻ ROBOCZA – PŁASZCZ PRZECIWDESZCZOWY MĘSKI I DAMSKI

Płaszcze przeciwdeszczowe robocze i kurtki nieprzemakalne dzięki swojej uniwersalności znajdują zastosowanie w wielu branżach. Wśród nich jest między innymi: transport, budownictwo, ochrona, logistyka, magazynowanie, ogrodnictwo, brukarstwo, mechanika. Wybrane modele to też kurtki i płaszcze dla pracowników myjni. W każdej z pór roku – jesienią, zimą, latem czy też wiosną, zdarzają się szybkie zmiany w pogodzie, przynoszące opady deszczu. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem dla każdego pracownika są kurtki robocze przeciwdeszczowe i płaszcze wodoszczelne z naszej oferty.

Odzież przeciwdeszczowa wyróżnia się wysoką jakością i optymalną ceną. Poza tym współcześni producenci nie koncentrują się wyłącznie na funkcjonalności rzeczy. Każda zaproponowana kurtka przeciwdeszczowa męska i damska jest wykonana również z myślą o estetyce. Podobnie jest z każdym płaszczem – to, że płaszcz jest roboczy, nie oznacza, że musi być nudny. Dostępne płaszcze są nieprzemakalne, ale też modne. Można je swobodnie nosić na co dzień.

PRZECIWDESZCZOWE ROBOCZE PŁASZCZE, PRZECIWDESZCZOWE ROBOCZE KURTKI

Kurtki robocze przeciwdeszczowe, podobnie jak i płaszcze (określane inaczej jako deszczaki robocze), to wiele wzorów i kolorów. Odzież dostępna jest w różnych rozmiarach. Polecamy np. modele kurtek marki REIS. Wszystkie osoby pracujące w miejscach narażonych na wahania pogodowe, bardzo szybko docenią zalety szczelnej odzieży roboczej.

Polecamy również spodnie przeciwdeszczowe i komplety przeciwdeszczowe.

BHP TECHNIK – SKLEP Z KURTKAMI I PŁASZCZAMI PRZECIWDESZCZOWYMI