Filtruj według

Płaszcze/kurtki przeciwdeszczowe

Płaszcze przeciwdeszczowe robocze – kurtki przeciwdeszczowe robocze

Produkty znajdujące się w tej kategorii sklepu doskonale zabezpieczą każdego w czasie pracy w deszczowych i wietrznych warunkach atmosferycznych. Wybór spośród kurtek wodoodpornych oraz płaszczy wodoodpornych pozwala na dobór według różnych wymagań, przy wyborze należy pamiętać o specyfice danego stanowiska pracy.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry

Odzież robocza - płaszcz przeciwdeszczowy

Ubrania tego typu dzięki swojej uniwersalności znajdą zastosowanie w wielu branżach między innymi transport, budownictwo, ochronna, logistyka, magazynowanie, ogrodnictwo, brukarstwo, mechanika. Wybrane modele to też kurtki i płaszcze dla pracowników myjni. W każdej z pór roku, zarówno jesienią, zimą, latem czy też wiosną zdarzają się szybkie zmiany w pogodzie przynosząc opady deszczu. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem dla każdego pracownika są kurtki i płaszcze wodoszczelne z naszej oferty.

Przeciwdeszczowe robocze płaszcze, przeciwdeszczowe robocze kurtki

Nasz asortyment tych produktów to wiele różnych wzorów, kolorów oraz różnorodna rozmiarówka. Szeroka oferta zapewnia wybór spośród płaszczy przeciwdeszczowych męskich jak i damskich czy też unisex. Deszczówki kurtki w naszym sklepie to między innymi takie marki jak REIS. Wszystkie osoby pracujące w miejscach narażonych na wahania pogodowe, bardzo szybko docenią zalety szczelnej odzieży roboczej.

BHP TECHNIK sklep z kurtkami i płaszczami przeciwdeszczowymi.