MSA – Okulary, Gogle, Hełmy, Półmaski ochronne

MSA to jeden z światowych liderów w produkcji Środków Ochrony Indywidualnej. Firma ta rozpoczęła swoja działalność już w pierwszej połowie XX wieku i od samego początku zajmuje się tworzeniem produktów zabezpieczających pracowników oraz podnoszących poziom bezpieczeństwa w miejscach pracy. Przez wiele dekad produkty MSA takie jak zestawy pierwszej pomocy i przenośne detektory metanu sprawiały, że marka pozostawała liderem na rynku. Wieloletni rozwój, zbierane doświadczenie, reagowanie na potrzeby klientów oraz stosowane najnowsze technologie i innowacje zapewniają wysoką jakość produktów tej marki. Wśród produktów tej marki znajdują się między innymi detektory, maski, półmaski, gogle, hełmy, kaski, okulary ochronne czy też sprzęt do ochrony dróg oddechowych. W naszym sklepie znajdą Państwo wybrane produkty tej marki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

MSA Środki Ochrony Indywidualnej

Wszystkie produkty wyżej wymienionego producenta stanowiące ŚOI posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem posiadanych certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Unii Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producenta. Każdy z produktów ochronnych MSA może być zgodny z innymi normami oraz spełniać różne kategorie ŚOI. Środki ochronne tej firmy znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, górnictwo, służby porządkowe, produkcja, magazynowanie, logistyka, transport, medycyna oraz wśród służb ratunkowych czego przykładem mogą być hełmy strażackie MSA.

Kaski ochronne, Hełmy ochronne MSA

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty tego znanego producenta, przeznaczone do zapewnienia ochrony głowy. Są to różne modele hełmów różniące kolorami, właściwościami ochronnymi czy też konstrukcją. Wytwarzane są one z zachowaniem najwyższej jakości oraz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły co przekłada się na jakość ochrony, estetyczny wygląd oraz wygodę i komfort użytkowania. Jednym z popularnych modeli jest hełm V-GARD MSA wykonywany z tworzywa HDPE. Posiada on uniwersalny rozmiar z zakresach obwodów głowy 52 cm do 64 cm, dzięki systemowi Fas-Trac umożliwiającemu płyną regulację (tzw. hełm z pokrętłem). Skorupa tego hełmu odporna jest na promieniowanie UV oraz na działanie niskich temperatur do -30 stopni Celcjusza co zwiększa jego trwałość, a dzięki czteropunktowej więźbie tekstylne otrzymywany jest wysoki komfort. Zapobiega on powstawaniu ładunku elektrycznego na skorupie hełmu oraz stanowi zabezpieczenie przed porażeniem prądem zmiennym do wysokości AC 1000 V lub stałym DC 1500 V. Spełnia on wymagania norm EN397 oraz EN50365. Wyposażony jest on w otwory po bokach umożliwiające montaż akcesoriów do hełmów MSA. Szczegółowe informacje na temat tego i innych modeli znajda Państwo w szczegółowych opisach poszczególnych z nich oraz w załączanych do produktu instrukcjach użytkowania. Przy wyborze modelu odpowiedniego do swoich potrzeb należy się kierować wymogami i specyfiką danego miejsca pracy.

Półmaski MSA

W ofercie naszego sklepu  wśród wielu produktów opisywanej marki znajdują się również te służące do ochronny drów oddechowych w czasie pracy w niekorzystnych warunkach. Są zarówno półmaski jak i maski całotwarzowe wielokrotnego użytku. Jednym z tego produktów jest Advantage 200 LS. Półmaska wysokiej jakości wykonywana z termoplastycznej gumy, o dobrze wyważonej konstrukcji. Zastosowano w niej opatentowany system adaptacji kształtu twarzy Multi-Flex oraz powierzchnię uszczelniającą. Wyposażona jest ona w regulowana w pasy nagłowia co zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie. Czyszczenie jej jest bardzo łatwe. W półmasce można stosować wymienne fitry i pochłaniacze MSA, a zależnie od ich rodzaju zmieniają się właściwości ochronne półmaski. Sama półmaska spełnia wymagania normy EN140. Szczegółowe informacje na temat tego typu produktów zawarte są w ich poszczególnych opisach w naszym sklepie oraz w załączanych do ni instrukcjach użytkowania. Aby półmaska spełniała swoje zadanie wymaga zastosowania odpowiednich filtrów bądź pochłaniaczy do występującego zagrożenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu BHPECHNIK.

Gogle MSA

W sprzedaży posiadamy również produkty MSA stanowiące ochronę wzroku. Są to wybrane modele okularów i gogli ochronnych. Mogą one spełniać różne normy i posiadają inne właściwości ochronne. Cechują się lekkością oraz doskonałą przejrzystością. Stanowią one zabezpieczenie naszych oczu, wzroku w czasie czynności w których występują zagrożenia.

 BHPTECHNIK.PL – Sklep z produktami MSA