Okulary i gogle ochronne BHP

Okulary ochronne – przeciwodpryskowe okulary ochronne i nie tylko !

Nasz szeroki i starannie dobrany asortyment produktów służący do zabezpieczenia przed zagrożeniami wzroku i twarzy zawiera wiele modeli. Różnią się one zarówno ze względu na konstrukcję jak i właściwości, czy zastosowanie. W tym dziale sklepu wybiorą Państwo robocze okulary ochronne dla siebie. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 105 produktów.

Pokazano 1-60 z 105 pozycji
Aktywne filtry

Okulary ochronne BHP

Produkty tego typu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem posiadanych przez produkty certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia ich do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów okularów ochronnych REIS, 3M, MSA, UVEX, MCR i innych. Wybrane modele mogą być zgodne z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać wymagania innych norm jak np. okulary ochronne EN166.

BHPTECHNIK – Sklep/hurtownia okularów ochronnych

Nasza oferta pozawala zarówno na zakupy indywidualne detaliczne, jak i na zakupy hurtowe w większych ilość w konkurencyjnych cenach. W ofercie znajdą Państwo tego typu produkty wielu marek między innymi:

  • Okulary ochronne 3M – produkty znanej światowej marki to okulary spełniające wymagania różnych norm jak i różnych właściwościach. W asortymencie tego producenta okulary transparentne (przezroczyste), przyciemniane, polepszające widoczność, spawalnicze i nie tylko.
  • Okulary ochronne UVEX – produkty tej marki spełniają wymagania różnych norm i posiadają wiele różnych właściwości. W ofercie tego producenta modele bezbarwne, przyciemniane i nie tylko. Produkty tego typu tej marki cenioną są między innymi za lekkość oraz cieszą się popularnością nie tylko w czasie pracy, ale znajdują też często zastosowanie w użytku codziennym.
  • Okulary ochronne MCR – to szeroka gama produktowa zawierająca modele o różnych właściwościach spełniające wymogi wielu norm. Starannie wykonywane i posiadające wiele rozwiązań zwiększających komfort i wygodę użytkowania. W ofercie produktowej tej marki przyciemniane, żółte i przezroczyste okulary ochronne. Dzięki szerokiej gamie produktowej o różnych właściwościach znajdują zastosowania wielu zawodach.
  • Okulary ochronne MSA – tak jak i inne marki tak i ta posiada wśród swoich produktów tego typu modele o różnych właściwościach, konstrukcjach. Ochronne okulary tej marki cenione są za wygodę, komfort użytkowania oraz za jakość.

Ze względu na właściwości w naszej ofercie możemy wyróżnić między innymi:

  • Przeciwsłoneczne okulary ochronne – przyciemniane, z filtrem chroniącym przed olśnieniem słonecznym 5-3,1 . Posiadające jednocześnie różne właściwości przeciw odpryskowe, mogące spełniać wymagania różnych norm.
  • Żółte okulary ochronne – posiadające filtr chroniący przed nadfioletem 2C-1.2, jednocześnie zapewniające ochronę przeciwodpryskową. Większość modeli tego typu posiada również właściwości przeciwodpryskowe
  • Bezbarwne okulary ochronne – najpopularniejsze, występujące wśród produktów większości producentów. Zapewniające świetną widoczność, zapewniając jednocześnie zależnie od modelu różne właściwości ochronne jak np. ochrona wzroku przed odpryskami. Znajdują zarówno zastosowanie profesjonalne jaki i „amatorskie” w codziennym użytku.

Spawalnicze okulary ochronne

Produkty z tego działu sklepu w zależności od rodzaju znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, logistyka, magazynowanie, transport, produkcja, spawalnictwo, służby porządkowe, ślusarstwo, mechanika, rolnictwo.