Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Okulary i gogle ochronne BHP

W tym dziale sklepu wybiorą Państwo okulary ochronne dla siebie. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy. Nasz szeroki i starannie dobrany asortyment produktów służący do zabezpieczenia przed zagrożeniami wzroku i twarzy zawiera wiele modeli. Różnią się one zarówno ze względu na konstrukcję, jak i właściwości, czy zastosowanie.

Jest 133 produktów.

Pokazano 1-60 z 133 pozycji

Aktywne filtry

OKULARY OCHRONNE BHP – PROFESJONALNA OFERTA

Gogle ochronne stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem posiadanych przez produkty certyfikatów oraz stanowią podstawę dopuszczenia ich do użytku na terenie Unii Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów okularów ochronnych REIS, 3M, MSA, UVEX, MCR i innych. Wybrane modele mogą być zgodne z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać wymagania innych norm jak np. okulary ochronne EN166.

BHPTECHNIK – SKLEP/HURTOWNIA OKULARÓW OCHRONNYCH

Nasza oferta pozwala zarówno na zakupy indywidualne detaliczne, jak i na zakupy hurtowe w większych ilość w konkurencyjnych cenach. Ochrona oczu i twarzy jest niezwykle ważna – w ofercie znajdą Państwo produkty wielu marek między innymi:

  • Okulary ochronne 3M – produkty znanej światowej marki to okulary spełniające wymagania różnych norm, jak i różnych właściwościach. W asortymencie tego producenta okulary transparentne (przezroczyste), przyciemniane, polepszające widoczność, spawalnicze i nie tylko.
  • Okulary ochronne UVEX – produkty tej marki spełniają wymagania różnych norm i posiadają wiele różnych właściwości. W ofercie tego producenta modele bezbarwne, przyciemniane i nie tylko. Produkty tego typu tej marki cenioną są między innymi za lekkość oraz cieszą się popularnością nie tylko w czasie pracy, ale znajdują też często zastosowanie w użytku codziennym.
  • Okulary ochronne MCR – to szeroka gama produktowa zawierająca modele o różnych właściwościach spełniające wymogi wielu norm. Starannie wykonywane i posiadające wiele rozwiązań zwiększających komfort i wygodę użytkowania. W ofercie produktowej tej marki przyciemniane, żółte i przezroczyste okulary ochronne. Dzięki szerokiej gamie produktowej o różnych właściwościach znajdują zastosowania wielu zawodach.
  • Okulary ochronne MSA – tak jak i inne marki, tak i ta posiada wśród swoich produktów tego typu modele o różnych właściwościach, konstrukcjach. Ochronne okulary tej marki cenione są za wygodę, komfort użytkowania oraz za jakość.

Ze względu na właściwości w naszej ofercie możemy wyróżnić między innymi:

  • Przeciwsłoneczne okulary ochronne BHP – przyciemniane, z filtrem chroniącym przed olśnieniem słonecznym 5-3,1 . Posiadające jednocześnie różne właściwości przeciw odpryskowe, mogące spełniać wymagania różnych norm.
  • Żółte okulary robocze ochronne – posiadające filtr chroniący przed nadfioletem 2C-1.2, jednocześnie zapewniające ochronę przeciwodpryskową. Większość modeli tego typu posiada również właściwości przeciwodpryskowe
  • Bezbarwne gogle ochronne – najpopularniejsze, występujące wśród produktów większości producentów. Zapewniające świetną widoczność, zapewniając jednocześnie zależnie od modelu różne właściwości ochronne, jak np. ochrona wzroku przed odpryskami. Znajdują zarówno zastosowanie profesjonalne, jaki i „amatorskie” w codziennym użytku.

SPAWALNICZE OKULARY OCHRONNE

Produkty oferowane przez nasz sklep BHP w zależności od rodzaju znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, logistyka, magazynowanie, transport, produkcja, spawalnictwo, służby porządkowe, ślusarstwo, mechanika, rolnictwo. Zamówisz u nas również okulary ochronne na okulary.

Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły BHP produkowane są zgodnie z wymaganymi normami.