Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Proszki do prania

Płyny i proszki do prania

W ofercie sprzedawanych przez naszą firmę znajduję się wiele rodzajów środków czystości. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajdą Państwo środki przeznaczone do prania, wybielacze i odplamiacze. Produkty są dopełnieniem naszej oferty odzieży roboczej ponieważ w wielu miejscach tego typu środki są też niezbędne dla pełnego uposażenia pracownika. Są to produkty wielu różnych marek o wielu innych właściwościach świetnie sprawdzające się do usuwania konkretnych zabrudzeń oraz przeznaczone do danych rodzajów tkanin. Pozwala to na dobór proszków i płynów zgodnie z zapotrzebowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Płyny do prania, Pasta do prania

W tej kategorii naszego sklepu internetowego poza standardowymi proszkami do prania znajduje się znajdują się również pasty i płyny. Jednym z tego typu produktów w sprzedaży jest pasta do prania marki KOMFORT w 500 gramowych opakowaniach, świetnie sprawdzająca się do usuwania ciężkich zabrudzeń. Szczegółowe informacje na temat tego produktu znajdą Państwo w jego opisie na naszej stronie.

Wybielacze i odplamiacze

Nasz szeroki i starannie dobrany asortyment środków czystości zawiera nie tylko preparaty do prania, ale i też te przeznaczone do konkretnych działań związanych z usuwaniem zabrudzeń ubrań. W ofercie sklepu znajdą Państwo kilka rodzajów odplamiaczy oraz wybielacz, których działanie jest opisane w każdym z produktów na naszej stronie oraz na etykietach ich opakowań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu BHPTECHNIK.

BHPTECHNIK – Sklep z proszkami do prania.