Spodnie robocze ostrzegawcze

Spodnie ostrzegawcze robocze - Spodnie odblaskowe robocze

W tym dziale naszego sklepu posiadamy starannie dobrany asortyment spodni do pracy z elementami odblaskowymi oraz ostrzegawczych o intensywnej widzialności do użytku profesjonalnego. Nasze produkty sprawdzą się w czasie pracy o każdej porze roku. W ofercie zarówno lekkie, przewiewne letnie spodnie ostrzegawcze, które zależnie od środowiska pracy sprawdzą się też przez cały rok. Natomiast ocieplane spodnie ostrzegawcze są świetnym rozwiązaniem podczas pracy ptzy ujemnych temperaturach oraz w chłodne jesienne i wiosenne dni. Aby spodnie robocze ostrzegawcze spełniały swoja rolę zawsze przy wyborze należy kierować się wymogami danego miejsca pracy.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Aktywne filtry


Spodnie ostrzegawcze BHP

Wszystkie produkty w naszym sklepie będące Środkami Ochrony Indywidualne posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te zapewniane są przez producentów, importerów między innymi spodni ostrzegawczych REIS. Wybrane modele tego typu ubrań mogą być zgodne z kategoriami I, II lub III ŚOI oraz spełniają różne normy jak np. spodnie ostrzegawcze zgodne z normą EN20471 o intensywnej widzialności przeznaczone do użytku profesjonalnego. Więcej informacji na ten tema znajdą Państwo w szczegółowych opisach poszczególnych produktów.

Spodnie ostrzegawcze LEBER&HOLLMAN

Produkty tej marki są produktami o najlepszych właściwościach w naszym sklepie. Posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań zwiększających komfort i wygodę pracy oraz wykonywane są z materiałów wysokiej jakości. Wybrane modele zostały wykonane z wyrobów włókienniczych z standardem certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 (testy na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji) . Spodnie robocze z pasami odblaskowymi posiadają wstawki z tkanin w kolorach ciemniejszych oraz o wyższej wytrzymałości dzięki czemu są odporniejsze na zabrudzenia i przetarcia w najbardziej narażonych na to częściach ubioru.
Dodatkowo występują w trzech kolorach:

  • Spodnie ostrzegawcze żółte – wykonana z żółtego materiału odblaskowego oraz wyposażone w pasy odblaskowe
  • Spodnie ostrzegawcze czerwone – zostały wykonane z tkaniny odblaskowej w kolorze czerwonym oraz posiadają pasy odblaskowe
  • Spodnie ostrzegawcze pomarańczowe – wykonane z pomarańczowego materiału odblaskowego oraz posiadające pasy odblaskowe

Spodnie ostrzegawcze dla drogowców

Ubrania tego typu najczęściej kojarzą się z pracownika służby drogowej, ale dzięki temu że zwiekszają widzialność osoby pracującej z powodzeniem znajdą zastosowanie w wielu innych branżach między innymi budownictwo, logistyka, magazynowanie, służby porządkowe, obsługa maszyn, rolnictwo. Czy też w transporcie jako spodnie odblaskowe dla kierowców.

BHP TECHNIK - Sklep z spodniami ostrzegawczymi roboczymi.