Bezrękawniki ostrzegawcze

Bezrękawniki ostrzegawcze robocze - Bezrękawniki odblaskowe

W tym dziele naszego sklepu posiadamy szeroki asortyment ubioru ostrzegawczego do pracy użytkowanego niezależnie od pory roku. W sprzedaży zarówno całoroczne jak i ocieplane bezrękawniki robocze ostrzegawcze wielu wzorach i kolorach. Różnorodność produktowa pozwala na indywidualne stosowanie jak i na stworzenie zestawów z pozostałą odzieżą z naszego asortymentu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, pamiętaj kupując odzież roboczą kieruj się specyfiką i wymaganiami danego miejsca pracy.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Bezrękawniki ostrzegawcze BHP – Bezrękawniki z elementami odblaskowymi

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej w naszym asortymencie posiadają Deklaracje Zgodności UE potwierdzające certyfikaty i będące podstawą dopuszczenia do użytkowania na terenie Uni Europejskiej. Dokumenty te zapewniają producenci bezrękawników ostrzegawczych REIS, LEBER&HOLLMAN i innych. Wybrane modele bezrękawników z pasami odblaskowymi spełniają kategorie I, II lub III ŚOI oraz są zgodne z różnymi normami jak np. bezrękawnik ostrzegawczy z normą EN20471. Szczegółowe informacje na wyżej opisane tematy są zawarte w szczegółowych opisach produktów jak i w instrukcjach użytkowania załączanych do nich.

Bezrękawniki ostrzegawcze LEBER&HOLLMAN – Bezrękawnik ostrzegawcze ochronne

Ta marka ubrań roboczych ma jedne z najlepszych właściwości na rynku. Posiada wiele innowacyjnych rozwiązań zwiększających komfort i wygodę pracy oraz wykonywane są z materiałów wysokiej jakości. W wybranych modelach w procesie wytwarzania zostały użyte wyroby włókiennicze z certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100 (testy na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji) . Bezrękawniki ostrzegawcze do pracy posiadają wstawki z tkanin w kolorach ciemniejszych oraz o wyższej wytrzymałości dzięki czemu są odporniejsze na zabrudzenia i przetarcia w najbardziej narażonych na to częściach ubioru.
Dodatkowo występują w trzech kolorach:

  • Bezrękawniki ostrzegawcze żółte – zostały uszyte z żółtego materiału odblaskowego oraz wyposażone w pasy odblaskowe
  • Bezrękawniki ostrzegawcze czerwone – zostały wykonane z tkaniny odblaskowej w kolorze czerwonym oraz posiadają pasy odblaskowe
  • Bezrękawniki ostrzegawcze pomarańczowe – wykonano je z pomarańczowego materiału odblaskowego oraz posiadające pasy odblaskowe

Bezrękawniki robocze dla drogowców

Ubrania z tej kategorii sklepu dzięki swoim właściwościach sprawdzą się w wielu branżach między innymi budownictwo, rolnictwo, służby porządkowe, służba drogowa, magazynowanie, logistyka, operatorzy maszyn, czy w transporcie jako bezrękawniki odblaskowe dla kierowców. Bez względu na branże widoczność osób pracujących zwiększa ich bezpieczeństwo.

BHPTECHNIK – Sklep z bezrękawnikami ostrzegawczymi roboczymi.