PLUM – Płuczki do oczu, plastry opatrunkowe

PLUM to marka wywodząca się z Dani  posiadające wieloletni staż oraz doświadczenie w branżach w których się specjalizuje. Firma ta od 50 lat wytwarza przyjazne dla użytkowników środki stosowane do higieny rąk, natomiast od 20 lat zajmuje się również produkcją środków do pierwszej pomocy. Wśród produktów tej marki znajdują się między innymi to pomagające zabezpieczać nasz wzrok takich jak myjki do oczu, ale i też plastry do apteczek pierwszej pomocy. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane produkty tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Płyn do płukania oczu PLUM

Ochrona wzroku jest bardzo ważna, ponieważ jest dla nas niezbędny w każdej sytuacji. Czasami mimo wykorzystywania środków ochrony wzroku dochodzi do jego uszkodzeń wskutek losowych zdarzeń w czasie pracy. W przypadku zanieczyszczeń, uszkodzeń wzroku liczy się każda sekunda, dlatego zapewnienie dostępu  płynu do płukania oczu jest niezbędne w miejscach pracy w których występuje możliwość  na uszkodzenia wzroku. Substancje, które mogą się dostać do oczu mogą być zarówno w formie ciała stałego, cieczy czy też gazu. Stopień uszkodzeń zależy od wielu czynników takich jak np. czas trwania uderzenia, temperatury substancji. Najczęściej do uszkodzeń wzroku dochodzi z powodu kurzu, brudu, odłamków metalu lub drewna, chemikaliów. W takich sytuacjach bardzo często pomaga przepłukanie oczu przy pomocy produktów tej marki zależnie od modelu dedykowanych do konkretnych zagrożeń. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w poszczególnych opisach produktów tej firmy na naszej stronie.

Plastry PLUM

W szerokiej ofercie produktowej powyższej marki znajduje się bardzo duży asortyment plastrów opatrunkowych. Pakowane są one w pudełka stanowiących niezależne opakowanie, ale i też jako wkłady do dozowników plastrów PLUM. Zależnie od modelu posiadają one wielu różnych właściwości jak np. oddychalność materiału z którego zostały wykonane, wodoodporność różnią się również ze względu na przeznaczenie czego przykładem mogą być plastry na oparzenia. Jednym z modeli tej marki są plastry wykrywalne QUICK FIX, zawierające metalowy element wychwytywany przez wykrywacze metali. Wytwarzane są one w kolorze niebieskim dzięki czemu zwiększona jest też ich widoczność. Pakowane są one po 45 sztuk i każdy osobno z możliwością stosowania samodzielnego oraz jako zapas do dozownika. Wśród produktów tej marki w ofercie naszego sklepu poza plastrami znajdą Państwo również żel na poparzenia tej marki. Jest to hydrożel rozpuszczalny w wodzie  posiadający w składzie aloes. Stosowany do pierwszej pomocy przy drobnych oparzeniach, oparzeniach słonecznych powodując łagodzenie bólu skóry dając efekt kojąco chłodzący.

Chusteczki do czyszczenia rąk PLUM

Jest to produkt tej marki produkowany między innymi w pakowaniu zawierającym dwieście pojedynczych chusteczek skutecznie i delikatnie usuwających brud, oleje oraz wiele innych zanieczyszczeń. Stosuje się je bez użycia wody co powoduje ich uniwersalność używania bez względu na miejsce. Są one nasączane płynem o właściwościach regenerujących. Sposób ich pakowania w okrągłe opakowanie z tworzywa możliwością wielokrotnego otwierania i zamykania zapobiega ich wysychaniu.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z płuczkami do oczu