NIROFLEX - Friedrich Münch – Rękawice i fartuchy metalowe antyprzecięciowe.


Niemiecka firma NIROFLEX zajmuje się produkcja odzieży ochronnej. W produktach tej marki stosowane są przełomowe i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne oraz nowoczesne technologie. Jest to firma wykorzystująca bogate wieloletnie doświadczenie i rozwijająca innowacje w celu zapewnienia ochrony ludziom pracującym w wybranych branżach. Ubrania ochronne opisywanej marki znajdują zastosowanie zwłaszcza w miejscach pracy w których podczas wykonywanych czynności niezbędna jest ochrona przed przekłuciem oraz ukłuciem. Dzięki temu, że produkty tej firmy opracowywane są wspólnie z klientami, pozwala to na opracowywanie indywidualnych rozwiązań przeznaczonych do konkretnych zastosowań zapewniających jak najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane produkty tej marki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Rękawice metalowe antyprzecięciowe

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele produktów wyżej opisywanej marki. Są to między innymi wybrane modele rękawic NIROFLEX wykonywane z plecionki, zależnie od modelu posiadające różne właściwości i spełniające wybrane normy. Jednym z modeli w naszym sklepie jest ten oznaczony 2000, wykonywany z stali nierdzewnej z mankietem o długości mankietu 19 cm pasujące na prawą i lewą rękę. Stosowane w pracach w których wykonywane jest cięcie nożem skierowanym w kierunku ciała. Zapobiegają one wypadkom i  zapewniają ochronę przed takimi urazami jak rany cięte i kłute na częściach ciała pokrytych siatką. Zgodne z normą EN1082-1. Szczegółowe informacje na temat tych i innych rękawic tej marki znajdują się w ich poszczególnych opisach.

Fartuchy metalowe antyprzecięciowe NIROFLEX

W ofercie naszego sklepu  znajdą Państwo również fartuchy ochronne wyżej wymienionej marki. Stosowane w pracach w których dokonywane są operacje cięcia nożem, gdzie nóż skierowany jest w stronę ciała. Wykonywane są one z stali nierdzewnej oraz mogą spełniać wymagania takich nrom jak np. EN13998. Stanowią one ochronę przed ranami ciętymi i kłutymi. Znajdują one zastosowanie  w pracach w których wykonywane jest oddzielenie mięsa od kości, ale i też w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych modeli znajdują się w szczegółowych opisach produktów tego typu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z metalową odzieżą antyprzecięciową NIROFLEX.