Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Rozmiar

Rozmiar

Ubrania robocze (komplety)

KOMPLETY UBRAŃ BHP – ZESTAWY ODZIEŻY ROBOCZEJ

Komplety robocze, które posłużą przez lata? Takie propozycje ma nasz sklep BHP. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo ubrania robocze, w tym komplet składający się ze spodni i bluzy lub kurtki. Zestaw ubrań ochronnych stanowi jeden z najważniejszych elementów ochrony ciała w trakcie pracy. Przygotowaliśmy komplety robocze w wersji zimowej (ocieplanej) lub letniej (całorocznej). Komplety robocze z naszego asortymentu składają się z takich zestawów ubrań BHP jak: bluza i spodnie w pas, bluza i spodnie ogrodniczki, spodnie w pas ocieplane i kurtka ocieplana zimowa, spodnie ogrodniczki ocieplane i kurtka ocieplana zimowa. Wśród naszych zestawów ubrań roboczych znajdą Państwo wiele modeli i zestawów kolorystycznych pozwalających wybrać odpowiednią ochronę ciała przed różnego rodzaju zagrożeniami – zarówno dla siebie, jak i swoich pracowników.

Polecamy też ubrania robocze odblaskowe.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry

ZESTAW UBRAŃ OCHRONNYCH – UBRANIA BHP BLUZA I SPODNIE

Zestawy ubrań ochronnych w naszym sklepie są zgodne z kategoriami I, II, III Środków Ochronny Indywidualnej. Oferujemy komplety ochronne wielu marek między innymi firm: REIS, YES, URGENT i LEBER HOLLMAN. Komplety ubrań BHP wykonane zostały z różnych tkanin (np. POLIESTER, BAWEŁNA, OXFORD, CANVAS, RIP-STOP i inne). W zależności od tkaniny ubrania BHP komplety robocze do pracy są wytrzymałe, elastyczne, odporne na zabrudzenia i przetarcia. Wśród naszej oferty zestawów ubrań roboczych znajdują się też produkty z wyrobów włókienniczych z certyfikatem OEKO-TEX. Ubrania BHP, a dokładniej bluzy, spodnie i kurtki wyposażone w zapięcia zarówno na zamek błyskawiczny, jak i na guziki. Oferowany komplet roboczy męski sprawdzi się w budownictwie, transporcie, logistyce i magazynowaniu, przemyśle ciężkim, stolarstwie i wielu innych branżach.

Odzież robocza BHP jest też dostępna oddzielnie – nie muszą Państwo decydować się od razu na komplet. Polecamy np. kategorię kurtki robocze i spodnie ochronne. Dostarczamy również wysokiej jakości buty robocze.