Krótkie spodnie robocze

SPODNIE KRÓTKIE ROBOCZE

Jeśli wykonywany rodzaj pracy na to pozwala, świetnym rozwiązaniem na gorące letnie dni będą krótkie spodenki robocze. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szorty robocze zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Mamy standardowe wzory spodni dla pracowników, ale i modele bardziej indywidualne, nowoczesne i modne.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

KRÓTKIE SPODENKI ROBOCZE BHP - SZORTY ROBOCZE SKLEP

Kupując Środki Ochronny Indywidualnej w naszym sklepie mają Państwo pewność, że posiadają ona niezbędne deklaracje zgodności zapewniane przez producentów. Oferujemy krótkie spodenki robocze takich uznanych marek jak REIS, LEBER&HOLLMAN, YES, URGENT, DRAGON, FOR ECO, URGENT. Wybierając spodnie robocze krótkie w sklepie BHP TECHNIK chronisz pracowników zgodnie z normami BHP i z kategoriami I, II lub III ŚOI.

SPODENKI ROBOCZE CORDURA - BAWEŁNIANE SPODENKI ROBOCZE

Asortyment tej kategorii sklepu to odzież robocza wzmacniana różnymi rodzajami tkanin, między innymi: POLIESTER, BAWEŁNA, OXFORD, CANVAS, RIP-STOP, CORDURA, SPANDEX, STRETCH. Wybrane spodnie robocze krótkie wykonane są też z wyrobów włókienniczych z certyfikatem OEKO-TEX. W zależności od zastosowanych materiałów są one odporne na zabrudzenia, rozdarcia, przetarcia czy też wyróżniają się elastycznością.

ODZIEŻ ROBOCZA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Nasz sklep BHP oferuje nie tylko spodnie krótkie robocze — w ofercie mamy dużo szerszy wybór odzieży ochronnej, m.in.:

oraz wiele innych artykułów, które dbają o bezpieczeństwo i komfort wykonywania każdego rodzaju prac. Jeśli nie wiedzą Państwo co wybrać, nasi doradcy chętnie wskażą optymalne rozwiązania dopasowane do dowolnej branży.

Zapraszamy do współpracy!