COCCINE – Pielęgnacja skór i obuwia.

Firma DAKOMA posiada w swojej ofercie kilka marek, linii produktowych między innymi: COCCINE ECO, COCCINE Premium, COCCONE BHP. Są to produkty przeznaczone do różnego rodzaju pielęgnacji obuwia różniące się przeznaczeniem, składem możliwością zastosowania dla wybranych modeli obuwia. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło na stworzenie produktów idealnych do pielęgnacji różnych rodzajów obuwia. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane produkty tej marki przeznaczone zarówno do pielęgnacji obuwia roboczego jak i butów używanych na co dzień. Odpowiednia konserwacja zwiększa trwałość butów oraz komfort użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

COCCINE ECO

Jedną z linii produktowych jakiej wybrane produkty tej marki znajdą Państwo w naszym sklepie jest COCCINE ECO. Są to produkty zaprojektowane z myślą o naturze. Według opisu producenta są to produkty stworzone bez kompromisów, wytwarzane na naturalnych składnikach i w pełni biodegradowalne oraz przyjazne do środowiska. Są one bezpieczne dla środowiska. Warto zwrócić uwagę i wybierać tego typu produkty, ponieważ zawsze duże zmiany zaczynają się od małych kroków, od pojedynczych wyborów , a nasza planeta sama się nie zmieni. Zapraszamy do zakupów produktów tej marki w naszym sklepie BHPTECHNIK.PL

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Pasty do butów roboczych

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele modeli obuwia ochronnego różnych klas między innymi S1, S2, S3, S4, S5. Różnią się one zarówno pod względem właściwości ochronnych, przeznaczenia oraz materiałów z których zostały wytworzone oraz kolorystyką. Mimo tych różnic wszystkie modele niezależnie od producenta wymagają odpowiednie konserwacji oraz pielęgnacji w trakcie użytkowania. Są to czynności niezbędne aby zachowywały one trwałość, swoje właściwości, świeżość oraz praca w nich była komfortowa. Zapoznanie się z poszczególnymi środkami do pielęgnacji obuwia COCCINE, pozwoli na dobranie odpowiedniego produkty do zadbania o własne buty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z środkami do pielęgnacji obuwia COCCINE.