Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Rozmiar

Rozmiar

Rękawice Elektroizolacyjne

Rękawice elektroizolacyjne odgrywają kluczową rolę w środowisku pracy, gdzie występuje ryzyko kontaktu z elementami pod napięciem elektrycznym. W naszym sklepie BHP znajdziesz szeroką gamę tych niezbędnych elementów ochrony osobistej, zapewniających bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W sprzedaży mamy wyłącznie produkty od sprawdzonych dostawców, dlatego mamy pewność, że proponowane przez nas rękawice spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, zadbania o wyposażenie swojej firmy i zagwarantowania pracownikom doskonałych rękawic do pracy.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Wybór rękawic elektroizolacyjnych dla każdej branży

Oferujemy różnorodne modele rękawic, które mogą służyć do kontaktu z elementami pod napięciem. W sprzedaży znajdziesz rękawice elektroizolacyjne 2,5kV oraz rękawice elektroizolacyjne 20kV doskonale spełniające wymogi normy EN60903. Bez względu na to, czy pracujesz w sektorze energetycznym, telekomunikacyjnym czy budowlanym, nasze rękawice elektroizolacyjne 30 kV, 10 kV czy 5kV w różnych klasach zapewniają ochronę, której potrzebujesz. Jeśli szukasz pomocy przy wyborze poszczególnych produktów, możesz liczyć na naszych pracowników. Jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania, które dotyczą sprzedawanych u nas rękawic. W ten sposób znajdziesz produkt, który spełni oczekiwania, będzie pozwalał na komfortową pracę, ale co najważniejsze zapewni bezpieczeństwo.

Dlaczego warto wybrać rękawice robocze z naszej oferty?

Każde rękawice elektryczne i rękawice izolacyjne z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości lateksu naturalnego, co gwarantuje doskonałe właściwości izolacyjne. Rękawice którymi dysponujemy, są nie tylko bezpieczne, ale także wygodne i elastyczne, co czyni je wyborem niezastąpionym dla profesjonalistów. Podkreślić należy, iż nasze rękawice elektroizolacyjne są dostosowane do różnorodnych wymagań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, będzie mógł dobrać produkt, który pozwoli mu na bezpieczne wykonywanie codziennej pracy. Proponujemy rękawice w kilku rozmiarach, aby każdy mógł dopasować produkt do swoich potrzeb.

Jeśli wybierzesz rękawice z naszego sklepu, możesz liczyć na:

  • doskonałe właściwości ochronne,
  • wytrzymałość mechaniczną,
  • komfort użytkowania,
  • trwałość i długowieczność,
  • odporność na przebicie i przetarcie.

Wszystkie przedstawione cechy mają sprawić, że wybrany u nas produkt będzie gwarantował bezpieczeństwo. Nie czekaj, zadbaj o pracowników i zapewnij im wyposażenie, które będzie zgodne z wymogami stawianymi przez przepisy BHP.

Doskonały wybór rękawic dostępnych w naszym sklepie

Należy mieć świadomość, że rękawice robocze mogą mieć rożny charakter. Elektroizolacyjne to tylko przykład specjalistycznych propozycji z oferty naszego sklepu. Nie ograniczamy się jednak tylko do tej branży, dlatego w sprzedaży znajdziesz dużo więcej różnych propozycji. Zwróć uwagę na nasz sklep, w którym znajdziesz:

Stworzyliśmy sklep BHP, w którym wybór różnych produktów jest bardzo szeroki. U nas znajdziesz sposób na ochronę dłoni, niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz i czym się zajmujesz. Wszystkie rękawice, które mamy w sprzedaży przygotowywane są z materiałów wysokiej jakości, dlatego mamy pewność, że klient otrzyma produkt, z którego będzie zadowolony, a dodatkowo otrzyma bezpieczne warunki pracy.

Bezpieczeństwo i komfort pracy z naszymi rękawicami

Zakup rękawic elektroizolacyjnych z naszej oferty to inwestycja w bezpieczeństwo i komfort pracy Twoich pracowników. Profesjonalne doradztwo, szeroki wybór rękawic, a także wysoka jakość oferowanych przez nas produktów sprawia, że jesteśmy pewni, że podjęliśmy środki niezbędne do zapewnienia optymalnej ochrony. Skieruj się do naszych ekspertów, aby zapewnić sobie i swoim pracownikom ochronę. Pamiętaj, że wszystkie oznaki zużytego sprzętu pracowniczego wymagają reakcji i wymiany elementów na nowe. O ile niektóre rękawiczki mogą być używane dłuższy czas, o tyle istnieją, takie jak elektroizolacyjne, przy których trzeba reagować na wszystkie uszkodzenia i szybko decydować się na wymianę. Od tego zależy bezpieczeństwo pracowników, dlatego nie można lekceważyć tej kwestii. Jeśli prowadzisz firmę, w której pracownicy pracują z elementami pod napięciem – nie czekaj, skorzystaj z naszych propozycji i dostarcz pracownikom właściwe środki ochrony.

W naszym sklepie otrzymasz doskonały produkt, a jednocześnie możesz liczyć na atrakcyjne ceny. Staramy się wprowadzać do sprzedaży produkty, które są z różnych półek cenowych, tak by każdy mógł wybrać asortyment, który będzie dopasowany do posiadanego budżetu na zakup środków ochrony osobistej.