FITCLOG – Obuwie specjalistyczne

FitClog to polska marka wielu modeli butów pozwalających na zapewnienie prawidłowej sylwetki w czasie pracy i ruchu. Produkty tej marki to profesjonalne obuwie zawodowe, wykonywane ze starannością i precyzją oraz z pasją. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło jej na zaprojektowanie modeli o bardzo dobrych właściwościach użytkowych. Są to buty spełniające różne normy bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu dla użytkownika. Są to buty wytwarzane z tworzywa EVA lekkiego i antybakteryjnego oraz z gumy pozwalającej na uzyskanie właściwości antypoślizgowe. Buty zapewniają ochronę stopy, a ich wyprofilowana wkładka zapewnia wygodę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Klapki FitClog

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele modeli butów tej marki. Jednym z modeli są klapki typu OB SRC E. Wykonane one zostały z tworzywa EVA i produkowane są w różnych kolorach. Zastosowano w nich gumową podeszwę zapewniającą antypoślizgowość. Ich dużą zaletą jest to, że są bardzo lekkie. Natomiast konstrukcja buta oraz użyte w produkcji materiały sprawiają, że są one łatwe w utrzymaniu w czystości oraz elastyczne. Mają one anatomiczne ukształtowane podstopie oraz profilowaną wkładkę. Dodatkowy pasek na piętę sprawia że buty lepiej trzymają się na stopie. Wyposażone są w otwory które zapewniają cyrkulację powietrza. Szczegółowe informacje na temat tego innych produktów tej marki znajdą Państwo w szczegółowych opisach  poszczególnych modeli w ofercie naszego sklepu.

FitClog buty zawodowe

Obuwie opisywanej marki to buty zawodowe różnego typu jak np. OB oraz spełniające zależnie od modelu wymagania innych norm. Dzięki swoim właściwością znajdujące zastosowanie wielu branżach między innymi SPA, medycyna, fryzjerstwo, kosmetologia, pielęgniarstwo, stomatologia, weterynaria, gastronomia, hotelarstwo, przemysł spożywczy i przetwórczy, służby porządkowe, usługi komunalne.

BHPTECHNIK.PL – Poznaj naszą ofertę produktów FitClog.