Apteczki

Apteczki

Nasz starannie dobrany i szeroki asortyment produktów pozwala na ochronę w czasie pracy, ale i też zawiera produkty stanowiące niezbędne elementy wyposażenia wielu firm i zwiększające jednocześnie bezpieczeństwo. W tym dziele naszego sklepu wybiorą Państwo spośród wielu modeli apteczek pierwszej pomocy różnych zarówno pod względem miejsca przeznaczenia, materiału z którego zostały wykonane, kolorów, czy też pod względem spełnianych norm.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Apteczka zakładowa metalowa

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo modele wyżej wymienionych produktów wykonywane zarówno z metalu jak z tworzyw sztucznych. Zależnie od modelu posiadają różne wyposażenia i w różnych ilościach o czym informacje znajdują się szczegółowych opisach danych produktów. Konstrukcja tego typu apteczek pozwala na montaż do ściany w dowolnym miejscu co sprawia, że są dobrze widoczne i łatwo dostępne.

Apteczka samochodowa

W naszym sklepie po za produktami tego typu przeznaczonymi do firm, obiektów użyteczności publicznej znajda też Państwo modele dedykowane między innymi do samochodów. Posiadają one niezbędne wyposażenie, są w kolorach pomarańczowym co ułatwia ich lokalizacje w przypadku zagrożenia i nagłej potrzeby ich użycia. Dzięki niewielkim wymiarom znajda zastosowanie w większości samochodów i nie tylko. Pamiętaj o tym że to jeden z bardzo ważnych elementów wyposażenia każdego samochodu.

Wyposażenie apteczek pierwszej pomocy

Nasz asortyment pozwala na zakup apteczek, ale należy pamiętać o tym że umieszczone w nich wyposażenia posiadają określone daty ważności i po upływie ich okresu niezbędna jest wymiana. W takiej sytuacji świetny rozwiązaniem jest wymiana samego wyposażenia zamiast całej apteczki. Produkty tego typu znajdują się w naszej ofercie i mogą posiadać różne ilości elementów, bądź dedykowane do konkretnego modelu. Mogą one też być zgodne z różnymi normami jak np.wyposażenie zgodne z norą DIN 13164. Zakup tego typu produktów jest świetnym rozwiązaniem ponieważ jest szybsze i tańsze niż zakup nowej apteczki bądź kupowanie osobno pojedynczych elementów takiego zestawu.

Płuczki do oczu i plastry

Po za apteczkami w dziale naszego sklepu znajdą też Państwo płuczki i plastry. W ofercie posiadamy zarówno zestawy z lusterkiem do zawieszenia na ścianę jak i pojedyncze sztuki płuczek do płukania oczu. Są to wersje o różnych pojemnościach Ph neutral. Po za tym w tym dziale sklepu posiadamy też szeroki asortyment plastrów i dozowników do nich. Są to np. plastry aloesowe które dzięki jego zawartości w podkładce działają łagodząco kojąco oraz nawilżająco. Dzięki czemu pomagają w procesie gojenia oraz mogą go przyśpieszać jego proces. Jest przyjazny dla skóry i zapobiega powstawaniu strupów.