Spodnie w pas ostrzegawcze

Spodnie w pas robocze ostrzegawcze - Spodnie do pasa ostrzegawcze ochronne

Nasz starannie dobrany asortyment odzieży zwiększającej widoczność osób pracujących zawiera zarówno całe komplety, jak i osobne części ubioru. W tym dziale sklepu znajdą Państwo spodnie ostrzegawcze do pasa ochronne, a ich oferta kolorystyczna oraz różne wzory pozwolą na indywidualny wybór. Należy zawsze pamiętać o tym, że aby odzież ochronna spełniała swoją funkcję musi być dobrana zgodnie warunkami oraz wymogami danego środowiska pracy.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Spodnie ostrzegawcze BHP - Spodnie robocze do pasa odblaskowe

Wszystkie produkty w sklepie BHP TECHNIK będące Środkami Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te zapewniane są przez producentów spodni ostrzegawczych ochronnych REIS, LEBER&HOLLMAN i innych. Dzięki tym dokumentom mamy potwierdzenie między innymi o certyfikatach oraz dopuszczeniu produktu do użytku na terenie UE. Wybrane modele mogą spełniać kategorie I,II lub III ŚOI oraz spełniać różne normy jak np. spodnie ostrzegawcze w pas zgodne z normą EN20471. Szczegółowe informacje na wyżej opisane tematy znajdą Państwo w szczegółowych opisach produktów oraz w instrukcjach użytkowania załączonych przy zakupionych Środkach Ochrony Indywidualnej.

Spodnie do pasa z pasami odblaskowymi - Spodnie do pasa dla drogowców

Ten model odzieży roboczej najczęściej używany jest przez służby drogowe, ale dzięki swoim właściwością sprawdzi się w wielu branżach między innymi budownictwo, służby porządkowe, magazynowanie, logistyka, rolnictwo, operatorzy maszyn czy w transporcie jako spodnie w pas dla kierowców. Widoczność pracownika zwiększa jego bezpieczeństwo.

Ocieplane spodnie odblaskowe do pasa oraz Letnie spodnie ostrzegawcze w pas

Asortyment naszego sklepu posiada wiele typów odzieży przystosowanych do pracy w różnych warunkach pogodowych. W ofercie lekkie i przewiewne spodnie ostrzegawcze w pas letnie, które zależnie od warunków pracy sprawdzą się jako całoroczne. Po za produktami na letnie dni, posiadamy w sprzedaży ciepłe spodnie ochronne odblaskowe zimowe w pas idealne do pracy przy ujemnych temperaturach oraz w chłodne jesienne i wiosenne dni.

Spodnie ostrzegawcze w pas LEBER&HOLLMAN - Spodnie do pasa ostrzegawcze

Produkty tej marki posiadają jedne z najlepszych właściwości w naszym sklepie. Posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań zwiększających komfort i wygodę pracy. Wybrane modele zostały wykonane z wyrobów włókienniczych z standardem certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 (testy na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji) . Spodnie w pas odblaskowe robocze posiadają wstawki z tkanin w kolorach ciemniejszych oraz o wyższej wytrzymałości dzięki czemu są odporniejsze na zabrudzenia i przetarcia w najbardziej narażonych na to częściach ubioru.
Produkowane są one w trzech kolorach:

  • Spodnie ostrzegawcze do pasa żółta – wykonane z żółtej odblaskowej tkaniny wyposażone w pasy odblaskowej
  • Spodnie ostrzegawcze pomarańczowe – z pomarańczowego materiału odblaskowego wyposażone w pasy odblaskowe
  • Spodnie ostrzegawcze czerwone – wykonane z czerwonej tkaniny odblaskowej wyposażone w pasy odblaskowe
BHP TECHNIK – Sklep z spodniami ostrzegawczymi do pasa . Sprawdź ofertę!