Bielizna termoaktywna

Odzież termoaktywna – bielizna robocza zimowa

W tej kategorii sklepu BHP TECHNIK, posiadamy starannie dobrany asortyment odzieży ciepłej, która znajdzie zastosowanie zarówno w pracy jak i w codziennym użytku, czy też w czasie aktywności sportowej. Bielizna termoaktywna to świetne rozwiązanie na zimowe minusowe temperatury, jak i na chłodne jesienne i wiosenne dni, nie ogranicza ona ruchów i dobrze dopasowując się do ciała jest elastyczna.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Ochrona przed zimnem – odzież na mróz

Ubrania z tego działu naszego sklepu to świetne dopełnienie odzieży do pracy w zimie jak i do prac w chłodni czy w mroźni. Ochrona ciała przed utratą ciepła w czasie pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych jest bardzo ważna, ponieważ wychłodzenia ciała prowadzi do bardzo negatywnych konsekwencji dla zdrowia.

Zimowa odzież termoaktywna – bielizna na zimę

W ofercie sklepu komplety, spodnie (kalesony), podkoszulki. Bielizna robocza BHP jak i codzienna, sportowa wielu marek między innymi REIS, BRUBECK. Wybiorą Państwo też spośród modeli z rozmiarówką typowo męską, jak i unisex. Asortyment naszego sklepu z bielizną roboczą to produkty tańsze budżetowe oraz produkty premium.

Odzież termoaktywna sklep BHP TECHNIK zapoznaj się z ofertą.