Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Zarękawki ochronne

Zarękawki ochronne – zarękawki robocze

Nasza oferta produktów zabezpieczających nasze ręce w czasie wykonywanych prac to nie tylko rękawce ochronne. W tym dziale naszego sklepu posiadamy starannie dobrany asortyment zarękawków, pozwalający na odpowiedni dobór do swoich potrzeb. Przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Zarękawki ochronne BHP

Produkty tego typu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty stanowią poświadczenie o certyfikatach oraz podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje zapewniane są przez producentów zarękawków DRAGON i innych. Wybrane modele mogą spełniać inne normy i być zgodne z różnymi kategoriami ŚOI. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w poszczególnych opisach produktów czy też w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

Zarękawki robocze – antyprzecięciowe zarękawki i nie tylko!

Produkty tego typu mogą się różnić pod wieloma względami. W ofercie między innymi modele wykonywane z różnych materiałów np. zarękawki foliowe, z przędzy, z kevlaru. Ponadto mogą posiadać różne konstrukcje czy długości. Znajdują one zastosowanie w wielu branżach między innymi przemysł samochodowy, budownictwo, rolnictwo, magazynowanie, logistyka. To dzięki różnym konstrukcją, długością czy też użytym materiałom posiadają one różne właściwości jak np. zarękawki odporne na przecięcia, a co za tym idzie sprawdzą się w różnych zawodach.

BHPTECHNIK - sklep z zarękawkami ochronnymi