Sorbenty

Sorbenty

W tym dziale naszego sklepu posiadamy starannie dobrany asortyment wyżej wymienionych produktów. Służą one do usuwania różnego rodzaju cieczy, bądź do ograniczenia ich rozprzestrzeniania się, występują w postaciach sypkich, w formie rękawów, mat lub na rolkach. Zależnie od modelu znajdują one np. zastosowanie w firmach mazynujących transportujących substancje chemiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Sorbent na rolce do chemii

Nasza oferta zawiera różne modelu tego typu, które zależnie od właściwości i konstrukcji znajdują zastosowanie w innych miejscach. W ofercie:

  • Sorbent w worku sypki – wykonywane np. z kory lub minerałów. Przykładem są jest model sypki wykonywany z materiałów sypkich , pochłaniających m.in: wycieki płynów przemysłowych, zawiesin wodnych, ropy, benzyny, oleje, rozpuszczalników organicznych. Wybrane modele tego typu stosowane w firmach produkcyjnych magazynowych czy też np. przez straż pożarną, na stacjach benzynowych.

  • Zestawy sorbentów – w ofercie między innymi te przeznaczone do olejów. Są to gotowe zestawy wielu elementów przystosowane do szybkiego usuwania wycieków podczas wystąpienia awarii środowiskowej. Świetnie sprawdzają się w firmach ze względu na możliwość szybkiego przenoszenia i użycia.

  • Sorbenty w formie rękawa – świetnie sprawdzają się do wyodrębnienia wycieków substancji. Pozwalają na zabezpieczenie miejsca wycieku poprzez obłożenie jego obszaru oraz na zabezpieczenie szlaków komunikacyjnych. Pozwalają też wyodrębnić wycieki spod maszyn.

  • Sorbenty olejowe – pochłaniają one tylko oleje i substancje ropopochodne, występujące w formach sypkich, wykonywanych z włóknin w formie mat, rolek, rękawów.