Taśmy i farby ostrzegawcze

Taśmy ostrzegawcze, Łańcuchy ostrzegawcze i nie tylko !

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wiele różnych produktów zwiększających poziom bezpieczeństwa w czasie wykonywanych prac, ale i też w obiektach firmowych czy użyteczności publicznej, na parkingach i nie tylko. W tym dziale sklepu BHPTECHNIK posiadamy szeroki i staranie dobrany asortyment między innymi taśm, łańcuchów ostrzegawczych oraz farb i sprayów do znakowania. Produkty tego typu pozwolą na znakowanie, zabezpieczania ciągów komunikacyjnych, miejsc niebezpiecznych z zakazem wstępu, stref z zakazem poruszania się itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Hurtownia taśm ostrzegawczych – taśmy ostrzegawcze REIS i wiele innych.

Oferta naszej firmy pozwala zarówno na zakupy indywidualne detaliczne, jak i na zakupy większych lub bardzo dużych ilości poprzez zapytania ofertowe w bardzo konkurencyjnych cenach. Produkty z tego działu sklepu to modele różniące się pod wieloma względami między innymi po względem: kolorów, długości, materiału z którego zostały wykonane, zastosowania, oprócz modeli ostrzegawczych w ofercie też lokalizacyjne taśmy. Modele w tej kategorii sklepu to między innymi:

  • Taśmy biało-czerowone ostrzegawcze - wykonywane z foli, tkaniny lub innych tworzyw, jedne z najczęściej używanych i popularnych taśm tego typu. Produkowane w różnych długościach 100 metrów, 200 metrów, 500 metrów. Stosowana do oznakowania, wygradzania miejsc w których występuje zagrożenie, nie możliwości przejścia czy przejazdu. Znajduje zastosowanie w firmach, służbie drogowe czy jest też stosowana przez służby ratunkowe.
  • Taśmy czarno-żółte ostrzegawcze – również wykonywane z foli, tkaniny lub innych tworzyw oraz produkowane w wielu długościach między innymi 100 metrów, 200 metrów, 500 metrów. Modele jednostronne lub dwustronne. Niektóre pakowane są w pudełko które stanowi jednocześnie podajnik, takie rozwiązanie ułatwia rozwijanie i montaż, a dodatku jest ekonomiczne ponieważ pozwala na uniknięcie przypadkowych rozwinięć i uszkodzeń w czasie przechowywania.
  • Taśmy ostrzegawcze 100 metrów – w naszym asortymencie bez względu na kolor, producenta występują one w różnych długościach, co pozwala na wybór i zakup produktu jak najbardziej odpowiedniego do swoich potrzeb. Produkowane długości to między innymi 100 metrów, 200 metrów czy też dłuższe 500 metrów. W przypadku dużego zapotrzebowania i zużywania dużych ilości produktów tego typu najbardziej ekonomiczne są te najdłuższe rolki ponieważ ich cena za metr jest niższa.
  • Foliowe taśmy ostrzegawcze – to jedne z najbardziej popularnych i najtańszych produktów tej grupy. Modele z tego typu tworzywa są praktycznie wśród produktów większości producentów, występują w różnych długościach, szerokościach oraz kolorystyce. Dodatkowo są to wersje jednostronne lub dwustronne. Pozwalają w łatwy, szybki i dobrze widoczny sposób oznaczyć miejsca niedostępne (z zakazem wejścia, przejazdu), czy takie w których występuje czasowe zagrożenie.
  • Materiałowe taśmy ostrzegawcze – to znaczy wykonywane z tkaniny dzięki czemu ich trwałość odporność na rozerwania, jest duża większa niż modeli z tworzyw sztucznych takich jak np. polietylen. Dzięki temu zyskują one coraz większą ilość zastosowań zwłaszcza w miejscach gdzie mają być używane przez dłuższy czas lub kilka razy trzeba oznaczać jedno i to samo miejsce, są też bardziej odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Samoprzylepne taśmy ostrzegawcze – Taśmy 3M i inne !

Po za tymi rozwijanymi pozwalającymi na zagradzanie, w naszej ofercie modele pozwalające na naklejanie dzięki czemu z łatwością można nimi oznaczyć elementy wystające lub znajdujące się bardzo blisko w ciągów komunikacyjnych, ale i tez na znakowanie np. dróg magazynowych. W asortymencie naszego sklepu produkty tego typu wielu marek posiadają wiele różnych właściwości i zastosowań co pozwoli na dobór odpowiedni do docelowego przeznaczenia czy pełnionej funkcji.
W ofercie między innymi:

  • Taśmy antypoślizgowe samoprzylepne – produkowane z różnego rodzaju tworzyw, w różnej kolorystyce od czarnej poprzez biało-czerwone i czarno-żółte. Świetnie sprawdzają się na śliskich powierzchniach płaskich, ale i i też tych z większym kątem nachylenia zwiększając przyczepność i bezpieczeństwo przemieszczania się w takich miejscach. Bardzo często naklejane są też na rantach stopni schodów sprawiając bezpieczniejsze wchodzenie i schodzenie. Produkowane są też w różnych długościach.
  • Taśmy winylowe samoprzylepne – modele tego typu wielu marek występują w różnych długościach , oraz w różnej kolorystyce np. żółte, biało-czerwone, czarno-żółte. Stosowane są często do oznaczenia elementów wystających, stwarzających niebezpieczeństwo na drogach przemieszczania się czy też w pieszych ciągach komunikacyjnych np. do oznaczenia niższego sklepienia, czy pojedynczego stopnia lub słupka przy brzegu drogi przemieszczania się. Znajdują zastosowanie zarówno w firmach jak i w użytku codziennym tzn. domowym.

Taśmy lokalizacyjne

Nasza firma po za ofertą produktów ostrzegawczych, w tej kategorii sklepu posiada w sprzedaży również taśmy lokalizacyjne. Między innymi są modele wykonywane z folii różnych producentów o różnych długościach i szerokościach. Pozwalają oznaczać zależnie od koloru przebieg tras telekomunikacyjnych, gazowych, modele wykonywane z polietylenu dzięki czemu nie ulegają rozkładowi w glebie i innych trudnych warunkach. W ofercie również wykrywalna taśma lokalizacyjna aluminiowa, produkowana z aluminium folii propylenowej i polietylenu, dzięki temu jest ona wykrywalna przez detektory metali, co pozwala łatwe odnalezienie oznaczonych tras np. telekomunikacyjnych co pozwala na ominięcie ich w przypadku robót ziemny w niekolizyjny sposób czy też łatwo odnaleźć z w szybki sposób ich dokładne położenie.

Farby znakowania linii – farby SOPPEC

Produkty tego typu w ofercie naszej firmy występują w kilku kolorach i pojemnościach. Przykładem może być farba w kolorze pomarańczowym pozwalająca na znakowanie poziome o właściwościach fluorenscencyjnych oraz krótkotrwała czyli zależnie od warunków 5 do 15 dni. Może być stosowana w temperaturach od -15 do 50 stopni Celcjusza. Schnąca w około 5 minut. Sprawdza się w pacach drogowych, budownictwie, pracach instalatorskich i ziemnych. Oprócz wyżej wymienionego w ofercie również model TRACING do malowania linii, posiadający dopuszczenie do stosowania zakładach przetwórstwa żywności. Odporna na zabrudzenia z możliwością zastosowania zarówno wewnątrz ja i na zewnątrz.Używana między innymi w halach produkcyjnych, na parkingach, magazynach. Wymagająca stosowania wózka do malowania farbami linii dedykowanego do tego rodzaju modelu pozwlającego na precyzyjne znakowanie oraz regulację jego szerokości.