Trzewiki robocze

Trzewiki ochronne - Trzewiki robocze

W starannie dobranym asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele modeli obuwia. W tej kategorii znajdą Państwo buty robocze za kostkę zarówno w wersji ocieplanej zimowej, jak i letniej która zależnie od środowiska pracy sprawdzi się przez cały rok. W ofercie produkty wielu znanych marek zapewniające różne kategorie ochrony oraz właściwości w wielu wzorach i kolorach. Przy wyborze trzewików do pracy, należy kierować się specyfiką i wymaganiami wykonywanego zawodu.

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-60 z 119 pozycji

Aktywne filtry


Trzewiki ochronne BHP

Oferowane w naszym sklepie produkty stanowiące Środki Ochronny Indywidualnej posiadają Deklarację Zgodności UE. Dokumenty te są niezbędne w świetle przepisów, stanowią potwierdzenie certyfikatów i podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje zapewniane są przez producentów trzewików REIS, PPO, DRAGON, OGRIFOX, DEMAR. YES i innych. Wybrane modele butów z tego działu sklepu mogą spełniać różne kategorie i być zgodne z innymi normami np. EN13287. Szczegółowe informację na wyżej opisane tematy znajdują w szczegółowych opisach trzewików bezpiecznych oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

Trzewiki ochronne skórzane

Ten typ obuwia do pracy zależnie od modelu wykonywany jest z różnych materiałów. Części wierzchnie to między innymi skóra, zamsz, nubuk, siateczka poliuretanowa. Podeszwy natomiast wytwarzane są z poliuretanu, gumy, tworzywa EVA oraz ich połączeń. Różne materiały użyte w procesie wytwarzania dają np. lekkie trzewiki robocze, wodoodporne, antypoślizgowe. Każdy model to inne cechy pozwalające Państwu na indywidualny wybór obuwia.

Trzewiki z podnoskiem

W ofercie obuwie sprawdzające się w wielu branżach. Trzewiki bezpieczne S1 - posiadają podstawowe cechy czyli wyposażone są między innymi w podnosek wytrzymały na uderzenia z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN oraz właściwości antyelektrostatyczne, zamknięty obszar pięty, podeszwę odporną na olej napędowy, absorpują energię w części piętowej. Ten typ obuwia znajdzie zastosowanie w takich branżach jak transport, magazynowanie, ochronna. Kolejnym przykładem jest trzewik S3 z dodatkowo częścią wierzchnią odporną na przepuszczalność i absorpcję wody , urzeźbioną podeszwą oraz odpornością spodu na przebicie, świetnie sprawdzający się między innymi w budownictwie. Po za tym oferujemy również produkty dedykowane dla konkretnej branży jak np. trzewiki spawalnicze o klasie S3 HRO z osłoną sznurowadeł. Po za tym buty zawodowe o uniwersalnym zastosowaniu czyli trzewiki bez podnoska.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z trzewikami roboczymi.