Filtruj według

Spodnie robocze ogrodniczki zimowe

Spodnie robocze ogrodniczki zimowe

Nasza oferta starannie dobranych produktów ochrony ciała zapewnia różnorodny asortyment, który pozwala wybrać każdemu odpowiednią odzież dla siebie. W tej kategorii wybiorą państwo różne modele spodni ogrodniczek roboczych ocieplanych. Nie dopuszczaj do wychłodzenia ciała pracując w zimowe mroźne dni wybierz i zamów już dziś nie ruszając się z domu jeden z modeli tych spodni w sklepie BHP TECHNIK z dostawą pod drzwi.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Spodnie ochronne ogrodniczki ocieplane

Odpowiedni dobrany ubiór do pracy, jest bardzo ważny ze względu na bezpieczeństwo w każdych warunkach pracy. Pracujesz w zimie , na mrozie w czasie ujemnych temperatur świetnie sprawdzą się dla ciebie ogrodniczki robocze na zimę. Pozwolą one na zredukowanie ubioru wielowarstwowego ubioru w zimie zapewniając ciepło w pracy, a połączeniu z bielizną termoaktywną z naszego sklepu ochronią pracujących w najmroźniejszych warunkach. Wybranie ocieplanych spodni na szelkach to komfort, nieskrępowane ruchy i swoboda pracy dla osób narażonych na chłód w swoim zawodzie. Pamiętaj, aby dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Ciepłe spodnie ogrodniczki BHP

Produkty tej kategorii to wiele znanych i renomowanych marek między innymi REIS, YES, OGRIFOX, FOR ECO, LEBER&HOLLMAN, URGENT i innych. Każdy z produktów Środków Ochronny Indywidualnej ma zapewniane przez producentów deklaracje zgodności. Wybrane modele z naszego asortymentu odzieży ocieplanej są zgodne z kategoriami I, II, III, oraz spełniają różne normy. Użycie w procesie wytwarzania spodni ogrodniczek ocieplanych między innymi takich tkanin jak CORDURA, STRETCH, CANVAS, SOFTSHELL, OXFORD, RIB-STOP, Poliester 600D, SPANDEX, POLIAMID, ELASTAN zależnie od modelu jest zapewnieniem trwałości, wygody, odporności na rozdarcia i zabrudzenia, elastyczności. Dzięki tym wszystkim cechą sprawdzą się one w między innymi takich branżach budownictwo, lesśictwo, rybołóstwo, logistyka i magazynowanie, transport, służby porządkowe, ogrodnictwo , rolnictwo. Wybrane modele z tego asortymentu też świetne spodnie ogrodniczki do pracy w chłodni, a inne w zależności od wymagań w danym środowisku pracy to dobre ogrodniczki do pracy w mroźni.