Filtruj według

Rękawice taktyczne

Rękawice taktyczne i nie tylko !

Po za standardowymi produktami służącymi do ochrony rąk w czasie prace w naszej ofercie znajdują się też modele o innym przeznaczeniu. W tej kategorii naszego sklepu znajduje się staranie dobrany asortyment „ rękawic militarnych”, a różnorodne modele pod względem rozmiarów, kolorów, konstrukcji czy tkanin z jakich zostały wykonane pozwoli Państwu wybrać model odpowiedni dla siebie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rękawice ochronne taktyczne BHP

Wybrane modele tego typu poza tym, że mają zastosowanie taktyczne mogą też stanowić Środki Ochrony Indywidualnej. W związku z powyższym tak jak wszystkie produkty tego typu posiadają niezbędne względem przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te poświadczają o posiadanych certyfikatach, czy też stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów rękawic TACTICAL GLOVES i innych. Wybrane modele mogą być zgodne z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać różne normy. Szczegółowe informacje na powyższe tematy zawarte są w konkretnych opisach produktów oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

Rękawice do paintballu

Produkty tego typu cieszą się popularnością wśród fanów militariów czy paintballu. W ofercie modele różne pod względem nie tylko przeznaczenia, ale i też pod względem tkanin z których zostały wykonane, rozmiarów czy też konstrukcji jak np. rękawiczki taktyczne bez końcówek palców.