Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Rozmiar

Rozmiar

Rękawice taktyczne

Rękawice taktyczne i nie tylko !

Po za standardowymi produktami służącymi do ochrony rąk w czasie prace w naszej ofercie znajdują się też modele o innym przeznaczeniu. W tej kategorii naszego sklepu znajduje się staranie dobrany asortyment „ rękawic militarnych”, a różnorodne modele pod względem rozmiarów, kolorów, konstrukcji czy tkanin z jakich zostały wykonane pozwoli Państwu wybrać model odpowiedni dla siebie.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice ochronne taktyczne BHP

Wybrane modele tego typu poza tym, że mają zastosowanie taktyczne mogą też stanowić Środki Ochrony Indywidualnej. W związku z powyższym tak jak wszystkie produkty tego typu posiadają niezbędne względem przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te poświadczają o posiadanych certyfikatach, czy też stanowią podstawę dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów rękawic TACTICAL GLOVES i innych. Wybrane modele mogą być zgodne z innymi kategoriami ŚOI oraz spełniać różne normy. Szczegółowe informacje na powyższe tematy zawarte są w konkretnych opisach produktów oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

Rękawice do paintballu

Produkty tego typu cieszą się popularnością wśród fanów militariów czy paintballu. W ofercie modele różne pod względem nie tylko przeznaczenia, ale i też pod względem tkanin z których zostały wykonane, rozmiarów czy też konstrukcji jak np. rękawiczki taktyczne bez końcówek palców.