Rękawice robocze ocieplane zimowe

RĘKAWICE OCHRONNE OCIEPLANE – ZIMOWE RĘKAWICE OCIEPLANE

Łatwo dostępne rękawice robocze ocieplane w atrakcyjnej cenie? Zapraszamy do zakupów! W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki asortyment produktów służących do ochrony dłoni w czasie pracy. Poza podziałem ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane rękawice, przeznaczenie czy właściwości, można rozróżnić rękawice robocze zimowe (ocieplane) i rękawice robocze letnie (zależnie od środowiska pracy również rękawice całoroczne). W tym dziale sklepu znajdą Państwo rękawice robocze ocieplane i nieprzemakalne.

Jest 68 produktów.

Pokazano 1-60 z 68 pozycji
Aktywne filtry

OCIEPLANE RĘKAWICE OCHRONNE BHP

Wszystkie produkty, stanowiąc Środki Ochronny Indywidualnej zgodnie z przepisami, powinny posiadać Deklarację Zgodności UE. Dokumenty te poświadczają o posiadanych certyfikatach i stanowią podstawę dopuszczenia danego towaru do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów rękawic ocieplanych, takich jak np. REIS, DRAGON, OGRIFOX i wielu innych. Rękawice ochronne tych firm oferuje właśnie nasz sklep BHP. Wybrane modele mogą spełniać inne kategorie ŚOI oraz być zgodne z różnymi normami. Informacje na ten temat znajdują się w szczegółowych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

RĘKAWICE ROBOCZE OCIEPLANE

To, co różni rękawice robocze ocieplane, to rozmiary, kolory, właściwości ochronne, zastosowanie, konstrukcja czy materiał, z jakiego zostały wykonane. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Rękawice ocieplane kategorii I – zapewniają one podstawowy poziom ochrony oraz przeznaczone są do stosowania w warunkach niskiego ryzyka. Te rękawice robocze zimowe chronią między innymi przed otarciem naskórka.
  • Rękawice ocieplane kategorii II – produkty te stanowią zabezpieczenie przy pracach o średnim ryzyku wystąpienia zagrożenia. Zapewniają ochronę rąk między innymi przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemikaliami.

BHP TECHNIK – SKLEP/HURTOWNIA RĘKAWIC OCIEPLANYCH ROBOCZYCH

Nasza oferta pozwala zarówno na detaliczne indywidualne zakupy, jak i na zakupy hurtowe w konkurencyjnych cenach. Posiadamy w sprzedaży między innymi:

  • Skórzane rękawiczki ocieplane robocze – wykonywane z skór licowych oraz dwoinowych bydlęcych, kozich i innych. Wybrane modele produkowane w wielu rozmiarach co pozwala na lepsze dopasowanie. Rękawice ocieplane są np. polarem lub THINSULATE.
  • Ocieplane rękawiczki powlekane – bezszwowe, wykonywane z poliestru, nylony, dzianiny powlekane lateksem, nitrylem lub gumą. Występujące w wielu rozmiarach, elastyczne zakańczane ściągaczem, dzięki czemu świetnie się dopasowują się i nie zsuwają się z dłoni.
  • Gumowe rękawiczki ocieplane – wykonywane z zewnętrznej strony z gumy, a od wewnątrz z polaru. Dzięki temu są odporne na absorpcję wody przy jednoczesnym zapewnieniu ciepła dłoniom. Rękawice gumowe ocieplane często określane są też jako wodoodporne rękawiczki ocieplane.
  • Rękawice DRAGON NORTEX – wytworzone z wysokiej jakości pętelkowej przędzy akrylowej, która gwarantuje komfort użytkowania oraz ciepło. Powlekane są one spienionym lateksem, który zapewnia przyczepność, elastyczność, oraz wygodę użytkowania. Zakańczane ściągaczem.

OCIEPLANE RĘKAWICE BUDOWLANE, SPAWALNICZE I INNE

Produkty z tego działu naszego sklepu dzięki swoim właściwościom znajdują zastosowanie w wielu branżach. Przykładowe branże, w których wykorzystasz dostępne rękawice robocze to: budownictwo, logistyka, magazynowanie, ogrodnictwo, służby porządkowe, transport i operatorzy maszyn. Wybrane modele sprawdzą się też jako rękawice ocieplane do chłodni i mroźni. Wybierane są również jako rękawice spawalnicze ocieplane.

Sprawdź: