Rękawice robocze ocieplane zimowe

Rękawice ochronne ocieplane – Zimowe rękawice ocieplane

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki i starannie dobrany asortyment produktów służących do ochrony dłoni w czasie pracy. Po za podziałem ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane, przeznaczenie czy właściwości jakie posiadają te produkty można rozróżnić te zimowe (ocieplane) jak i letnie (zależnie od środowiska pracy całoroczne). W dziale sklepu znajdą Państwo wiele modeli ciepłych rękawiczek do pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-60 z 66 pozycji
Aktywne filtry

Ocieplane rękawice ochronne BHP

Wszystkie produkty stanowiąc Środki Ochronny Indywidualnej zgodnie z przepisami powinny posiadać Deklarację Zgodności UE. Dokumenty te poświadczają o posiadanych certyfikatach i stanowią podstawę dopuszczenia danego towaru do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów rękawic ocieplanych REIS, DRAGON, OGRIFOX i innych. Wybrane modele mogą spełniać inne kategorie ŚOI oraz być zgodne z różnymi normami. Informacje na ten temat znajdują się w szczegółowych opisach poszczególnych produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Rękawice robocze ocieplane

Asortyment tego działo sklepu można rozróżnić ze względu na rozmiary, kolory, właściwości ochronne, zastosowanie, konstrukcję czy materiał z jakiego zostały wykonane. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Rękawice ocieplane kategorii I – zapewniają one podstawowy poziom ochrony oraz przeznaczone są do stosowania w warunkach niskiego ryzyka. Chronią między innymi przed otarciem naskórka.

  • Rękawice ocieplane kategorii II – produkt te stanowią zabezpieczenie przy pracach o średnim ryzyku wystąpienia zagrożenia. Zapewnią ochronę rąk między innymi przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemikaliami.

BHPTECHNIK – Sklep/Hurtownia rękawic ocieplanych roboczych

Nasza oferta pozwala zarówno detaliczne indywidualne zakupy jak i na zakupy hurtowe w konkurencyjnych cenach. Posiadamy w sprzedaży między innymi:

  • Skórzane rękawiczki ocieplane robocze – wykonywane z skór licowych oraz dwoinowych bydlęcych, kozich i innych. Wybrane modele produkowane w wielu rozmiarach co pozwala na lepsze dopasowanie. Ocieplane np. polarem lub THINSULATE.

  • Ocieplane rękawiczki powlekane – bezszwowe, wykonywane z poliestru, nylony, dzianiny powlekane lateksem, nitrylem lub gumą. Występujące w wielu rozmiarach, elastyczne zakańczane ściągaczem dzięki czemu świetnie się dopasowują się i nie zsuwają się z dłoni.

  • Gumowe rękawiczki ocieplane – wykonywane z zewnętrznej strony z gumy, a od wewnątrz z polaru. Dzięki czemu są odporne na absorpcję wody przy jednoczesnym zapewnieniu ciepła dłonią. Często określane też jako wodoodporne rękawiczki ocieplane.

  • Rękawice DRAGON NORTEX – wytworzone z wysokiej jakości pętelkowej przędzy akrylowej, która gwarantuje komfort użytkowania oraz ciepło. Powlekane są one spienionym lateksem co zapewnia przyczepność, elastyczność, oraz wygodę użytkowania. Zakańczane ściągaczem.

Ocieplane rękawice budowlane

Produkty z tego działu naszego sklepu dzięki swoim właściwością znajdą zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, logistyka, magazynowanie, ogrodnictwo, służby porządkowe, transport, operatorzy maszyn. Wybrane modele sprawdzą się też jako rękawice ocieplane do chłodni, mroźni.