Spodnie/bluzy/fartuchy jednorazowe

Fartuchy jednorazowe i nie tylko !

Odzież jednokrotnego zastosowania to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu branż pozwalające na stosowanie jej np. w czasie jednego dnia roboczego. Pozwalają one w takich branżach jak spożywcza zapobiegać przed dostawaniem się do produktów zbędnych rzeczy z ciała a w druga stronę chronić odzież pracownika przed dużą ilością zabrudzeń. Po za kombinezonami w ofercie naszego sklepu znajdują się bluzy, fartuchy i spodnie jednorazowe. Szeroki asortyment pozwoli każdemu na wybór zgodny z potrzebami, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Jednorazowe fartuchy ochronne BHP

Tak ja wszystkie Środki Ochrony Indywidualnej tak i produkty z tej kategorii sklepu stanowiące tak owe środki posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty tego typu stanowią poświadczenie o posiadanych certyfikatach, jednostka certyfikujących oraz są podstawą dopuszczenia danego środka ochrony do użytku na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producentów spodni, fartuchów, bluz jednorazowych REIS i innych. Każdy z modeli może być zgodny z różnymi kategoriami ŚOI oraz spełniać inne normy. Przy wyborze należy się kierować specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Fartuchy polipropylenowe

Produkty z tego dział naszego sklepu zależnie od modelu wykonywane są z różnych tkanin. Dzięki zastosowaniu innych tkanin uzyskuje się inne właściwości oraz możliwości zastosowań produktów. W naszej ofercie między innymi:

  • Spodnie z polipropylenu – wykonywane w stu procentach z polipropylenu, z możliwością stosowania na spodnie materiałowe, wyposażone w pasie w gumkę dzięki czemu idealnie dopasowują się do wielu sylwetek ciała, pozwalające na ochronę np. przed zabrudzeniami stanowiące świetne dopełnienie dla bluz czy fartuchów tego typu.
  • Fartuchy foliowe – wykonywane w stu procentach z folii, posiadające właściwości wodochronne. Przednie wiązane na szyi oraz na wysokości tułowia dzięki czemu świetnie dopasowują się do ciała, sprawdzające się jak zabezpieczenie między innymi przed zabrudzeniami


BHPTECHNIK – Sklep/Hurtownia z fartuchami jednokrotnego użytku – Sprawdź ofertę.