Albatros-Obuwie robocze, ochronne i zawodowe

W naszym sklepie znajduje się szeroki i różnorodny asortyment obuwia bezpiecznego do pracy. Są to produkty wielu producentów, w tym między innymi marki ALBATROS. Znanej i cenionej za wysoką jakość oraz trwałość produktów tego typu. W ofercie tej marki znajdziemy zarówno trzewiki, półbuty jak i sandały o różnych właściwościach. Znajdujące zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, rolnictwo, transport, logistyka, magazynowanie, służby porządkowe. W asortymencie naszej firmy znajdują się wybrane modele tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Buty BHP – Buty ALBATROS

Wszystkie produkty tej marki stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią poświadczenie certyfikatów oraz jednocześnie stanowią podstawę dopuszczenia danego modelu do użytku na terenie Unii Europejskiej. Deklaracje zapewniane są prze producenta. Wybrane modele butów tej marki spełniają różne normy oraz mogą być ŚOI kategorii I, II lub III. Przy wyborze butów roboczych ALBATROS należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Buty ochronne, Buty zawodowe

Wśród produktów marki ALBATROS znajdziemy wiele rodzajów obuwia. Są to trzewiki, sandały, półbuty, Niezależnie od ich rodzaju są to między innymi buty klasy S1, S2, S3 oraz O1, O2, O3. Szczegółowe informacje na temat każdego z modeli znajdują w ich poszczególnych opisach na naszej stronie, a zapoznanie się z nimi pozwoli poznać właściwości każdego z butów tej marki.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z butami ALBATROS.