Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze

Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze – Ogrodniczki ostrzegawcze ochronne

W ofercie ubrań o zwiększonej widzialności w naszym sklepie wybiorą Państwo spośród całych kompletów jak i wybranych modeli używanych indywidualnie lub pozwalające tworzyć dobrowolne zestawy idealne dla siebie. Poniżej oferujemy starannie dobrany asortyment spodni roboczych ogrodniczek ostrzegawczych różnych producentów w różnorodnych wzorach. Pozwala to na dobranie idealnego produktu dla każdego klienta. Kupując odzież do pracy zawsze należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Spodnie ostrzegawcze ogrodniczki robocze BHP

Wszystkie produkty oferowane w sklepie BHP TECHNIK stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE, które są potwierdzeniem certyfikatów i podstawa dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Dokumenty te zapewniane są producentów ogrodniczek odblaskowych REIS, LEBER&HOLLMAN i innych. Odzież z tego działu sklepu zależnie od modelu spełnia kategorie I, II lub III ŚOI oraz spełniać różne normy jak np. spodnie ogrodniczki ostrzegawcze zgodne z normą EN20471. Szczegółowych informacje na powyżej opisane tematy znajdują się w szczegółowych opisach poszczególnych spodni ogrodniczek odblaskowych oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

Ogrodniczki ostrzegawcze dla drogowców – Spodnie ogrodniczki z pasami odblaskowymi

Ubrania tego typu najczęściej stosowane są przez służby drogowe. Jednak dzięki swym właściwością sprawdzą się w takich branżach jak między innymi budownictwo, magazynowanie, logistyka, służby porządkowe, rolnictwo, operatorzy maszyn czy w transporcie jako spodnie ogrodniczki odblaskowe dla kierowców. W asortymencie zarówno produkty dla profesjonalistów spełniające najwyższe wymogi jak i bardziej uniwersalne jak sponie ogrodniczki z elementami odblaskowymi. Widzialność pracownika zwiększa bezpieczeństwo osób pracujących bez względu na wykonywany zawód.

Spodnie ostrzegawcze ogrodniczki LEBER&HOLLMAN

Marka LEBER&HOLLMAN to produkty o najlepszych właściwościach w naszym sklepie. Posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań zwiększających komfort i wygodę pracy oraz wykonywane są z materiałów wysokiej jakości. Wybrane modele zostały wykonane z wyrobów włókienniczych z standardem certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 (testy na zawartość szkodliwych dla zdrowia substancji) . Spodnie na szelkach ostrzegawcze tej firmy posiadają wstawki z tkanin w kolorach ciemniejszych oraz o wyższej wytrzymałości dzięki czemu są odporniejsze na zabrudzenia i przetarcia w najbardziej narażonych na to częściach ubioru.
Dodatkowo występują w trzech kolorach:

  • Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze żółte – wykonana z żółtego materiału odblaskowego oraz wyposażone w pasy odblaskowe
  • Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze czerwone – zostały wykonane z tkaniny odblaskowej w kolorze czerwonym oraz posiadają pasy odblaskowe
  • Spodnie ogrodniczki ostrzegawcze pomarańczowe – zostały wykonane z pomarańczowego materiału odblaskowego oraz posiadające pasy odblaskowe

Ogrodniczki ocieplane ostrzegawcze i nie tylko!

W oferowanej przez nasz sklep odzieży ochronnej znajdują się produkty na wszystkie pory roku. W ty dziale ubrań posiadamy ogrodniczki ostrzegawcze letnie, które zależnie od środowiska pracy sprawdza się tez jako całoroczne. Po za wersjami na lato można wybierać wśród wielu modeli ciepłych ogrodniczek ostrzegawczych zimowych, które świetnie sprawdzą się również w chłodniejsze jesienne i wiosenne dni.

BHPTECHNIK.PL Sklep z spodniami ogrodniczkami ostrzegawczymi roboczymi