Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe – Ręczniki składane, Ręczniki rolkowe

W szerokim i starannie dobranym asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele środków czystości, które znajdują zastosowanie w firmach jak i użytku domowym. Są to produkty wielu marek między innymi LAMIX, MERIDA, WEPA, DELIKATE. Różnią się one między innymi pod względem długości, ilości listków, papieru z którego zostały wykonane, ilości warstw.

Tanie ręczniki papierowe

W sprzedaży posiadamy zarówno ręczniki wysokiej jakości charakteryzujące się neutralnym zapachem, bardzo dobrą absorpcją wody i innych substancji, nie rozwarstwianiem się, dużą ilością warstw. W ofercie znajdują się również produkty ekonomiczne w konkurencyjnych cenach, które jest używane często w miejscach w których występuje ich duże zużycie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Ręczniki rolkowe, Ręczniki kuchenne

W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo między innymi papierowe ręczniki formie role o różnych długościach. Znajdują one zastosowanie między innymi w restauracjach, hotelach, szkołach, budynkach użyteczności publicznej, zakładach pracy, stacjach benzynowych czy też w kuchniach domowych i pracach porządkowych. Jednym z tego typu produktów w naszym asortymencie są ręczniki kuchenne Foxy. Są one chłonne, długie i wytrzymałe oraz pakowane po dwie rolki. Szczegółowe informacje na temat tego i innych takich produktów zawarte są w ich szczegółowych opisach na naszej stronie.

Ręczniki VV, Ręczniki ZZ

W naszym szerokim i starannie dobranym asortymencie posiadamy również, stosowane jako wkłady do dozowników ręczniki papierowe składane. Są to produkty kilku marek dedykowane do konkretnych wielkości dozownika, różniące się marką, właściwościami rodzajem składania. Znajdują one zastosowanie w wielu miejscach. Ręczniki do dozowników, są rozwiązaniem ułatwiającym ich pobór przez użytkownika oraz często forma ta przekłada się na mniejsze zużycie.

Ręczniki LAMIX

Nasza oferta produktów tego typu to modele wielu producentów, ale i też produkty kilku ich linii różniące się jakością i ceną. Szeroki asortyment pozwala na dobór produktu zgodny z zapotrzebowaniem klientów. Znajdujące się w ofercie marki to między innymi LAMIX, MERIDA, WEPA, DELIKATE, FOXY, CLIVER.

BPTECHNIK.PL – Sklep / Hurtownia ręczników papierowych