Odzież jednorazowa

Odzież jednorazowa – kombinezony ochronne jednorazowe i nie tylko !

Oferta naszej firmy zawiera wiele różnych modeli produktów służących do ochrony ciała przed różnymi możliwymi zagrożeniami w miejscach pracy. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu znanych marek dzięki czemu posiadamy szeroki o starannie dobrany asortyment pozwalający na każdemu na wybór zgodny z potrzebami. W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo fartuchy, kombinezony, bluzy i spodnie jednorazowe i nie tylko.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-41 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Odzież jednorazowa BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej zgodnie z przepisami posiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty tego typu stanowią poświadczenie certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Uni Europejskiej. Dokumenty tego typu zapewniane są przez producentów jednorazowych i wielorazowych kombinezonów, spodni, fartuchów REIS, 3M i nie tylko.Wybrane modele mogą spełniać różne normy i być zgodne z innymi kategoriami ŚOI. Przy wyborze odzieży jednokrotnego użytku należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy. Dzięki swoim właściwością odzież ta znajduje zastosowanie w wielu branżach.

Hurtownia odzieży jednorazowej – spodnie jednorazowe i nie tylko!

Nasz staranie dobrany i szeroki asortyment pozwala zarówno na zakupy indywidualne detaliczne, jak i na te większych ilościach hurtowe w bardzo konkurencyjnych cenach. Produkty tego typu to modele różne po wieloma względami między innymi marka, konstrukcja, zapięcie, zastosowanie czy materiał z którego zostały wykonane. W asortymencie między innymi:

  • Odzież foliowa – fartuchy wykonywane z foli, jednokrotnego użytku, w różnych kolorach, wodoodporne. Przednie zakładane na szyję i wiązane z tyłu w obwodzie pasa. Znajdują zastosowanie wielu branżach między innymi medycyna, produkcja spożywcza, służby porządkowe, weterynaria.
  • Odzież z polipropylenu – jednokrotnego użytku, przepuszcza powietrze. Modele wykonywane polipropylenu to zarówno spodnie, fartuchy, czepki, ochraniacze na buty, fartuchy. Odzież tego typu stosowana jest np. w przez pracowników produkcji spożywczej, po to aby do produktów nie dostawały nie porządane elementy np. włosy. Oprócz tego jest idealnym rozwiązaniem dla osób wizytujących zakłady pracy.