SKÓRTEX – Wyroby ze skóry, Pasy, Napulśniki, Torby na narzędzia, Pasy narzędziowe, Odzież dla spawaczy

SKÓRTEX Braniewo to polska firma istniejąca od trzydziestu lat. Zajmuje się ona produkcją odzieży roboczej oraz ochronnej, rękawiczek ochronnych i roboczych, odzieży skórzanej dla spawaczy, ochron osobistych ze skóry. Po za tym w ofercie tej marki znajdują się również kieszenie torby narzędziowe wykonywane ze skóry. Wieloletnie doświadczenie, produkcja z dbałością o szczegóły, zwracanie uwagi na potrzeby użytkowników sprawiają, że wyroby z logiem tej marki są wysokiej jakości, trwałe, wykonane estetycznie. W ofercie naszego sklepu znajdują się wybrane produkty tej marki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Nagolenniki skórzane, Fartuch skórzany

Produkty marki SKÓRTEX to bardzo duży asortyment, wśród którego znajduje się między innymi wiele różnych modeli odzież przeznaczonej dla spawaczy. Pozwala ona na odpowiednie zabezpieczenie się w czasie wykonywania tego typu prac. Są one wykonywane z wielu rodzajów skór i zależnie od modelu mogą służyć do zabezpieczenia całego ciała lub poszczególnych jego części. Jednym z tego typu produktów w naszej ofercie są między innymi zarękawki ze skóry licowej. Wykonywany ze skóry bydlęcej licowej o grubości około 1,4 -2,3 mm pokrywanej po jednej  z stron powłoką poliuretanową. W dolnej części zapinany na guziki, a w górnej mocowanie na klamrę co zapewnia dobre dopasowanie. Natomiast u góry na barku posiadające doszyta dodatkową ochronę. Zapewniają one ochronę przed krótkotrwałym działaniem płomienia i drobnymi rozpryskami metalu oraz spełniają wymagania norm EN11611 i EN13688. W naszym sklepie zarówno modele na lewą i na prawą rękę. Szczegółowe informacje na temat tego i innych produktów tej marki zawarte są w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

Oficerski pas skórzany SKÓRTEX

W naszym asortymencie znajduje się wiele produktów tej polskiej firmy. Jest to między innymi pas oficerski o długości 125 cm oraz szerokości 4,5 cm. Jest on zapinany na dwubolcową metalową sprzączkę pod którą zostało umieszczone skórzane wzmocnienie. Posiada on dobre dopasowanie tęgości dzięki przesuwanej skórzanej szlufce i metalowemu nitowi. Posiada on również ozdobne przeszycie w tym samym czarnym kolorze co pas.

Napulśnik skórzany

W ofercie firmy SKÓRTEX znajduje się również kilka rodzai napulśników. Są one wykonywane ze skór bydlęcych licowych w kolorze czarnym lub jasnym oraz po jednej ze stron pokrywane poliuretanową powłoką. Zależnie modelu posiadają one różne szerokości. Mogą być zapinane na jedną lub dwie metalowe sprzączki mocowane za pomocą nitów co zwiększa trwałość produktu. Dzięki różnorodności modeli można dobrać model odpowiedni do swoich potrzeb.

Pasy skórzane, Skórzane kieszenie narzędziowe

W czasie wykonywanie wielu prac monterskich, serwisowych, konstrukcyjnych ważne jest, aby narzędzia znajdowały się w zasięgi ręku pracownika. Tego typu rozwiązania ułatwia, prześpiesza i wpływa na efektywność wykonywanych czynności. W ofercie tej marki znajduje się kilka rodzajów pasów skórzanych do których można mocować w dowolnych kombinacjach kieszenie skórzane. Rozwiązanie takie pozwala na konfigurację niezbędnika narzędziowego zgodnego z własnymi wymogami, zapotrzebowaniami na przenoszony dany rodzaj narzędzi. W ofercie sklepu znajdują się między innymi kabury, kieszenie, uchwyty na młotki SKÓRTEX. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Skórzane torby narzędziowe

Dla wielu osób pracujących zwłaszcza w usługach świadczony poza firmą niezbędne jest przemieszczanie ze sobą niezbędnych narzędzi do wykonywanych prac. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem są torby narzędziowej opisywanej marki wyposażone w uchwyt oraz pas na ramię co bardzo ułatwia przenoszenie. W ofercie sklepu kilka modeli tego typu produktów. Torby te posiadają wewnątrz uchwyty do mocowania narzędzi oraz kieszeni co ułatwia ich organizację oraz dostęp do nich.

BHPTECHNIK – Sklep z pasami monterskimi.