Pozostałe artykuły BHP

Pozostałe artykuły BHP - odblaski, maty i nie tylko !

Oferta naszego sklepu zawiera wiele środków ochrony indywidualnej, ale i też elementów wyposażenia zakładów pracy zwiększający poziom bezpieczeństwa. Większość produktów ze względu między innymi na model, zastosowanie, właściwości zostało przypisane do konkretnych działów sklepu. W tej kategorii produktów znajdują się natomiast wszystkie te które właśnie z e względu na swoje cechy nie mogło być przydzielone do żadnego konkretnego działu, a są one bardzo w przydatne w wielu branżach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

LATARKA

LATARKA

Cena 25,11 zł

Cena netto: 20.41 zł

Odblaski – elementy odblaskowe

W tym dziale sklepu znajdują się między innymi wyżej wymienione produkty o różnych właściwościach. Dzięki tego typu elementom zwiększamy nasza widoczność zarówno w czasie wykonywanych prac jak i znajdują one z powodzeniem zastosowanie w codziennym użytku np. w czasie biegania, jazdy na rowerze zwłaszcza w jesienne długie wieczory. Dodatkowo tym dziale sklepu w ofercie między innymi:

  • Pasy ochronne antyurazowe – wykonywane z siateczkowego materiału dzięki czemu są przewiewne. Zapinane na rzepy oraz posiadające elastyczne szelki o regulowanej długości dzięki czemu dobrze dopasowują się do ciała. Wygodne do pracy w różnych warunkach.
  • Alkotesty – jednorazowe, umożliwiające szybki pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, mogą stanowić dodatkowe wyposażenie apteczki samochodowej. Sprawdzą się one też dla pracodawców, chcących sprawdzić stan trzeźwości pracowników jednocześnie oceniając czy są bezpieczni i nikomu nie zagrażają. Dokładne informacje o skuteczności, atestowaniu i inne znajdują się w poszczególnych opisach produktów.
  • Maty elektroizolacyjne – w tej kategorii naszego sklepu znajdują się również chodniki elektroizolacyjne. Wykonywane z gumy posiadające ryflowaną, antypoślizgową stronę wierzchnią. Produkowane są w różnych rozmiarach, a dzięki sowim właściwością znajdujące zastosowanie w wielu branżach.