Bezpieczeństwo w ruchu

Bezpieczeństwo w ruchu – ostrzegawcze taśmy i nie tylko !

W starannie dobranym i szerokim asortymencie produktów w naszym sklepie poza środkami służącymi do ochrony ciała, w ofercie posiadamy też wiele innych produktów zwiększających poziom bezpieczeństwa w miejscach pracy czy w miejscach w których występuje konkretne zagrożenie. W tym dziale naszego sklepu znajdują się między innymi łańcuchy, taśmy i pachołki ostrzegawcze, słupki odblaskowe, bariery oddzielające i inne przedmioty pozwalające na oznaczenie ciągów komunikacyjnych czy tez oznaczenie stref niebezpiecznych.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry

GWIZDEK

GWIZDEK

Cena 2,44 zł

Cena netto: 1.98 zł

Taśmy, pachołki łańcuchy BHP

Wyżej produkty mogą spełniać wybrane normy, a w związku z tym posiadają inne właściwości oraz znajdują zastosowanie w różnych branżach np. transport, służby drogowe, służby porządkowe, budownictwo, ochrona, magazynowanie. W zależności od modelu produkty z tego działu sklepu pozwalają również na oddzielenie ciągów komunikacyjnych w obiektach, oznakowanie miejsc niebezpiecznych z zakazem wstępu, oddzielenie pól odkładczych czy też miejsc parkingowych, zastosowanie będzie inne nie tylko ze względu na model, ale i tez na gałąż przemysłu w jaki danym produkt jest wykorzystywany.

Szafki BHP na klucze

W śród kategorii produktowych tego działu sklepu jest też jedna z asortymentem szafek do przechowywania kluczy. Występują one w kilku wymiarach, z różną ilością wieszaków na klucze. Mocowane do ściany pozwalają na przechowywanie kluczy w firmie w sposób uporządkowany co bardzo usprawnia wiele zadań, dodatkowe wyposażone są w zamek na klucz dzięki czemu dostęp do nich mogą posiadać osoby wyłącznie do tego upoważnione.