Szczotki/Mopy/Wiadra

Szczotki, mopy, wiadra

W staranie dobranym i szerokim asortymencie produktów z zakresu higieny i czystości w naszym sklepie wybiorą Państwo te zgodne z zapotrzebowaniem. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajdują się między innymi, szczotki, mopy, wiadra, szufelki ułatwiające utrzymanie czystości oraz znajdujące zastosowanie zarówno wśród profesjonalnych firm sprzątających jak i w domowym użytku. Są to produkty wielu producentów o różnych właściwościach oraz parametrach, dzięki czemu jeszcze łatwiej wybrać odpowiedni model dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Mop obrotowy

W tym dziale sklepu BHPTECHNIK znajduje się wiele rodzajów mopów do zmywania podłóg, różniących się parametrami, właściwościami, konstrukcją czy też materiałem z którego zostały wykonane. Są to też produktu wielu znanych marek. W ofercie tego typu produktów jest między innymi mop obrotowy YORK SPECIAL, stanowiący innowacyjny zestaw do sprzątania wyposażony w dwie końcówki z mikrofibry czyszczące bez użycia detergentów. Zawiera on również w zestawie wiadro posiadające antypoślizgowe stopery, z dwufunkcyjnym koszykiem pozwalającym na płukanie i odwirowywanie końcówek mopa. Znajduje on zastosowanie w myciu wszystkich rodzajów podłóg , powierzchni szklanych, samochodów. Szczegółowe informacje na temat tego innych produktów znajdą państwo w szczegółowych opisach na naszej stronie.

Zmiotki, szufelki

W tym dziale naszego sklepu znajdą też Państwo wiele różnych zestawów zmiotka plus szufelka, bądź szczotka plus szufelka, ale i też same zmiotki i szufelki. Różnią się one zarówno wielkością, konstrukcją, tworzywem z którego zostały wykonane czy też w jak w przypadku szczotek miękkością, gęstością i rodzajem włosia. Zestawy tego typu pozwalają na szybkie zbieranie kurzu, piasku oraz innych śmieci. Znajdują one zastosowanie między innymi w zakładach kosmetycznych, zakładach fryzjerskich, lokalach użytkowych oraz świetnie sprawdzają się w użytku domowym. Różnorodny asortyment pozwoli każdemu klientowi dobrać odpowiedni model. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kij do szczotki

W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo szczotki oraz akcesoria do nich. Niektóre modele szczotek i mopów sprzedawane są bez trzonków, a można zakupić je osobno. Dzięki czemu można dopasować ich dowolną długość do wzrostu użytkownika oraz wybrać trzonek z materiału jaki uważamy za najlepszy. Trzonek jest też elementem szczotki który ulega uszkodzeniom, a dzięki temu że sprzedawane są one w naszej firmie osobno pozwala to na ekonomiczną jego wymianę bez konieczności kupowania całej nowej szczotki.

Miotły

W naszym szeroki asortymencie znajdują się również miotełki. Jednym z takich produktów jest miotła SORGO która wytwarzana jest z tworzywa sztucznego, drewna oraz metalu. Świetnie sprawdza się ona do zamiatania liści i piasku. Jest lekka i wykorzystywana między innymi do utrzymania czystości na ulicach, w pojazdach, na chodnikach. Sprawdza się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Szczegółowe informacje na jej temat znajda Państwo w szczegółowym opisie tego produktu na naszej stronie.

Miotłą gumowa, Szczotka gumowa, Ściągaczki

Produkty sprzedawanym w naszym sklepie to między innymi szeroki asortyment przedmiotów pozwalający na wykonywanie prac porządkowych w skuteczny szybki i precyzyjny sposób. Różnorodność produktów pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do konkretnych rodzajów zabrudzeń, prac co właśnie wpływa bardzo dobrze na skuteczność tego typu działań. W ofercie znajdą Państwo między innymi gumowe ściągaczki przeznaczone do czyszczenia szyb o różnych wymiarach i właściwościach, ale i też te większe stosowane do zgarniania wody na podłogach. W sprzedaży również szczotki gumowe znajdujące zastosowanie w czyszczeniu suchych i mokrych powierzchni w domu, ogrodzie, salonach fryzjerskich, sklepach doskonale zbierając wodę, śmieci i włosy. Ten typ szczotki jest łatwy w utrzymaniu czystości ponieważ po użyciu wystarczy opłukać wodą.

Szczotka do szorowania, Szczoteczki do rąk

W asortymencie produktów sprzedawanych przez naszą firmę znajdą Państwo też uniwersalne szczotki przeznaczone do szorowania, czyszczenia powierzchni ułatwiające czyszczenie oraz rozprowadzanie detergentów w trakcie prac porządkowych. Są to modele wytwarzanych z różnego rodzaju tworzyw, innych wielkościach oraz o różnych gęstościach, miękkościach i długościach. Dzięki temu z łatwością można dobrać odpowiedni model do danej powierzchni i rodzaju do konkretnych zabrudzeń. Po za szczoteczkami do sprzątania w naszym sklepie znajdują się również te przeznaczone do rąk pozwalające na skuteczne usuwanie silnych zabrudzeń. Szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów znajdują się w poszczególnych opisach na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

BHPTECHNIK – Wyposażenie dla firm sprzątających - Sklep z szczotkami.