Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Kurtki robocze Wiosenne/letnie/jesienne

Ulewny deszcz, przenikliwy chłód, lekki wiatr-zmienne warunki pogodowe wymagają odpowiedniej odzieży roboczej. Kurtki robocze wiosenne lub jesienne pozwalają na zapewnienie pracownikom komfortu. Chronią także przed poparzeniem, zadrapaniem, zabrudzeniem czy zamoczeniem.

Kurtki robocze wiosenne i jesienne to jeden z elementów ubrania ochronnego. Mogą występować w wielu fasonach. Wśród nich wyróżniamy parki, kurtki do pasa, kurtki softshellowe, pilotki. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. Ich przeznaczeniem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pracownikom.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Jak wybrać kurtki robocze wiosenne?

Kurtka wiosenna robocza jest wykonana z oddychającego materiału, Często posiada oddychające panele boczne lub umieszczone pod pachami, aby zapewnić dobrą wentylację. Wiosną często występują opady deszczu, dlatego doskonałym wyborem będą kurtki robocze przeciwdeszczowe.

Wybierając kurtkę roboczą na wiosnę, warto zwrócić uwagę na to, z czego została wykonana. Materiały takie jak nylon, poliester z membraną wiatroszczelną lub dodatkową warstwą blokującą wiatr, mogą zapewnić ochronę przed chłodem. Dodatkowo materiały powinny być przewiewne, pozwalające na swobodną cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci z ciała.

Wiosenna pogoda jest bardzo zmienna, dlatego dobrze, gdy kurtka wiosenna robocza umożliwia regulację temperatury. Może to być kurtka z odpinanym podszyciem lub z wentylacyjnymi panelami, które można otworzyć lub zamknąć w zależności od potrzeb.

Kurtki robocze na wiosnę powinny posiadać także udogodnienia takie jak: regulowane mankiety, kaptur z regulacją lub elastyczne panele, które zapewnią lepsze dopasowanie i komfort noszenia. Dodatkowo kurtka wiosenna powinna mieć praktyczne kieszenie na drobiazgi, takie jak klucze czy telefon.

Jak wybrać kurtki robocze jesienne?

Kurtki robocze jesienne powinny posiadać podszewkę lub dodatkową warstwę izolacyjną, które zapobiegną utracie ciepła w trakcie pracy na zewnątrz. Podobnie jak kurtki robocze zimowe, również te w wersji jesiennej powinny być odporne na wiatr i deszcz. Taką ochronę zapewniają materiały takie jak: nylon, poliester z membranami wiatroszczelnymi lub powłokami hydrofobowymi.

Jesienią często występują opady deszczu, dlatego też wybierając kurtkę, warto zwrócić uwagę czy posiada ona wykończenie DWR (Durable Water Repellent) lub membranę wodoszczelną, która zapobiegnie przemakaniu.

Kurtka robocza jesienna powinna posiadać odblaskowe elementy, które zapewniają widoczność. Jest to bardzo ważne, gdyż w okresie jesienno-zimowym bardzo szybko robi się ciemno. Warto wybrać kurtkę roboczą ze wzmocnieniami na łokciach czy ramionach. Są to obszary narażone na uszkodzenia.

Dlaczego warto nosić kurtkę roboczą?

Zarówno kurtki jesienne męskie robocze, jak i kurtki wiosenne, które oferuje nasz sklep BHP, mają chronić ciało pracownika, zatrudnionego na budowie, w zakładach chemicznych czy warsztatach mechanicznych.

Kurtki robocze często mają widoczne oznaczenia czy loga, które identyfikują pracowników w danym miejscu pracy. Dzięki temu łatwiej rozpoznać osoby odpowiedzialne za konkretne zadania. To dodatkowy atut, który pozwala prezentować się profesjonalnie przed klientami czy partnerami biznesowymi.

Zainwestowanie w wysokiej jakości kurtkę roboczą to inwestycja w Twoje bezpieczeństwo, wygodę i profesjonalizm.