Sprzęt i artykuły PPOŻ - środki ochrony przeciwpożarowej

Oferujemy profesjonalny sprzęt PPOŻ. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko odzież, obuwie, rękawice czy inne środki ochrony indywidualnej, ale i też elementy wyposażenia zakładów pracy. W tym dziale naszego sklepu posiadamy szeroki wybór produktów stanowiących elementy wyposażenia przeciwpożarowego. Pozwoli to Państwu na wybór produktów zgodnie z wytycznymi panującymi we własnej firmie i zachowanie bezpieczeństwa w budynku.

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-57 z 57 pozycji

Aktywne filtry

HURTOWNIA PRODUKTÓW PPOŻ. – SPRZĘT PRZECIWPOŻAROWY

Oferta naszej firmy pozwala zarówno na indywidualne zakupy detaliczne, jak i na zakupy między innymi poprzez zapytania ofertowe w jeszcze bardziej konkurencyjnych cenach. Zamówisz u nas artykuły PPOŻ., m.in.:

  • Gaśnice zakładowe – modele o różnych masach od 1 kg poprzez 6 kg, ale też większe 9 kg i 12 kg oraz większe agregaty gaśnicze. Wersje proszkowe, pianowe i śniegowe – dzięki temu zależnie od modelu znajdują one zastosowanie do gaszenia różnych rodzajów pożarów. Poza typowym zastosowaniem w zakładach pracy znajdują też zastosowanie w samochodach osobowych, samochodach ciężarowych, hotelach, obiektach użyteczności publicznej i w wielu innych miejscach. Znajdziesz tutaj również koce gaśnicze oraz wieszaki gaśnic.
  • Hydranty wewnętrzne – to sprzęt przeciwpożarowy stanowiący jeden z elementów infrastruktury przeciwpożarowej w miejscach, w których budowane są zgodnie z wymogami cała linie gaśnicze. Są to zarówno modele gotowe do montażu, jak i elementy pozwalające na kompletację czy też stanowiące elementy zmienne niezbędne przy serwisowaniu tego typu urządzeń, które muszą przechodzić zgodnie z przepisami przeglądy okresowe, dzięki czemu są podtrzymywane w pełnej gotowości na wypadek wystąpienia pożaru.
  • Sorbenty – w ofercie zarówno produkty tego typu workowane sypkie z kory czy też minerałów, jak i w formach mat czy rolek. W ofercie również modele do chemii w formie rolek. Poza tym w sprzedaży gotowe zestawy przeznaczone do eliminacji konkretnych zagrożeń np. chemicznych. Pozwoli to na dobór odpowiednich produktów do występujących w docelowych miejscach przeznaczenia.

ZABEZPIECZENIE PRZECIWPOŻAROWE

Asortyment wysokiej klasy produktów, oferowany przez nasz sklep BHP to wyposażenie oraz środki ochrony przeciwpożarowej różnych marek. Przykładem jest marka OGNIOCHRON, czyli polski producent gaśnic, koców gaśniczych i wielu innych, docenianych przez klientów za jakość, przystępne ceny oraz możliwość serwisowania produktów zgodnie z wytycznymi. Nasze artykuły BHP są produkowane zgodnie z różnymi normami np. PN-EN3. Profesjonalny sklep internetowy BHP TECHNIK szybko dostarcza zamówiony towar pod wskazany adres.