Sprzęt i artykuły PPOŻ - środki ochrony przeciwpożarowej

PPOŻ – produkty PPOŻ

Asortyment produktowy naszej firmy to nie tylko odzież, obuwie, rękawice czy inne środki ochronny indywidualnej, ale i też elementy wyposażenia zakładów pracy. W tym dziale naszego sklepu posiadamy szeroki i starannie dobrany asortyment produktów stanowiących elementy wyposażenia przeciwpożarowego. Pozwoli to Państwu na wybór produktów zgodnie z wytycznymi panującymi w własnej firmie.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji
Aktywne filtry

Hurtownia produktów PPOŻ – ochrona przeciwpożarowa

Oferta naszej firmy pozwala zarówno na indywidualne zakupy detaliczne, jak i na zakupy między innymi poprzez zapytania ofertowe w jeszcze bardziej konkurencyjnych cenach. Dodatkowo w asortymencie wiele produktów między innymi:

  • Gaśnice zakładowe – modele o różnych masach od 1kg poprzez 6 kg, ale też większe 9kg i 12 kg oraz większe agregaty gaśnicze. Wersje proszkowe, pianowe i śniegowe dzięki temu zależnie od modelu znajdują one zastosowanie do gaszenia różnych rodzajów pożarów. Po typowym zastosowaniem w zakładach pracy znajdują też zastosowanie w samochodach osobowych, samochodach ciężarowych, hotelach, obiektach użyteczności publicznej i w wielu innych miejscach.
  • Wewnętrzne hydranty – stanowiące jeden z elementów infrastruktury przeciwpożarowe w miejscach w których budowane są zgodnie z wymogami cała linie gaśnicze. Są to zarówno modele gotowe do montażu jak i elementy pozwalające na kompletację czy też stanowiące elementy zmienne niezbędne przy serwisowaniu tego typu urządzeń, które muszą przechodzić zgodnie z przepisami przeglądy okresowe dzięki czemu są podtrzymywane w pełnej gotowości na wypadek wystąpienia pożaru.
  • Sorbenty – w ofercie zarówno produkty tego typu workowane sypkie z kory czy też minerałów, jak i w formach mat czy rolek. W ofercie również modele do chemii w formie rolek. Po za tym w sprzedaży gotowe zestawy przeznaczone do eliminacji konkretnych zagrożeń np. chemicznych. Pozwoli to na dobór odpowiednich produktów do występujących w docelowych miejscach przeznaczenia.

Zabezpieczenie przeciwpożarowe

Asortyment produktów oferowany prze naszą firmę służących do ochrony przeciwpożarowej to również asortyment wielu marek. Przykładem jest marka OGNIOCHRON czyli polski producent gaśnic, koców gaśniczych i wielu innych, docenianych przez klientów za jakość, przystępne ceny oraz możliwość serwisowania produktów zgodnie z wytycznymi. Produkty tego typu są produkowane zgodnie z różnymi normami np. PN-EN3