Filtruj według

Ubrania ostrzegawcze (komplety)

Komplety ubrań ostrzegawczych

W tym dziale naszego sklepu wybiorą Państwo spośród kompletnych ubiorów ostrzegawczych dla pracowników na każdą porę roku. Nasz starannie dobrany asortyment produktów pozwoli każdemu znaleźć produkt odpowiedni dla siebie oraz spełniają wymogi danego miejsca pracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą spodni i bluz odblaskowych.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Kompletne ubrania ostrzegawcze BHP

Wszystkie produkty z naszego sklepu będące Środkami Ochronny Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te zapewniane są przez producentów ubrań ostrzegawczych LEBER&HOLLMAN, REIS, YES i innych. Produkty z tego działu sklepu mogą spełniać różne normy jak np. komplety ubrań roboczych z normą EN20471 oraz być zgodne z wybranymi kategoriami ŚOI. Kupując ubrania ostrzegawcze komplet zawsze należy kierować się wymogami danego zawodu czy miejsca zatrudnienia.

Kompletne ubrania dla drogowców

Nasz asortyment zestawów spodni i kurtek z pasami odblaskowymi znajdzie zastosowanie wielu branżach między innymi transport, magazynowanie, logistyka, służba drogowa, budownictwo, służby porządkowe, rolnictwo, obsługa maszyn czy jako komplety ubrań odblaskowych dla kierowców. Stosowanie tego typu ubioru zwiększa widoczność osoby pracującej.
Ubrania ostrzegawcze komplety w trzech kolorach
Oferowane ubiory tego typu w sklepie BHP TECHNIK występują w różnych wzorach, ale i też w trzech kolorach ostrzegawczych. Posiadamy w sprzedaży:

  • Ubrania ostrzegawcze żółte - wykonane z tkaniny w kolorze żółtym odpowiednich właściwościach oraz wyposażone w pasy odblaskowe
  • Ubrania ostrzegawcze czerwone - wykonane z czerwonej tkaniny odpowiednich właściwościach oraz wyposażone w pasy odblaskowe
  • Ubranie ostrzegawcze pomarańczowe - wykonane z tkaniny w kolorze pomarańczowym odpowiednich właściwościach oraz wyposażone w pasy odblaskowe

Ocieplane ubrania ostrzegawcze komplet

Ubrania robocze o zwiększonej widzialności nadają się na każdą porę roku. Oferujemy zarówno ciepłe ubrania ostrzegawcze na zimę, pozwalające komfortowo pracować przy ujemnych temperaturach czy też w chłodniejsze jesienne i wiosenne dni. Inne modele natomiast to lekkie przewiewne ubrania ostrzegawcze letnie, które zależnie od środowiska pracy mogą być stosowane jako całoroczne.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z kompletnymi ubraniami ostrzegawczymi roboczymi