Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Rozmiar

Rozmiar

Produkty BHP

Produkty BHP – Artykuły BHP

Nasz sklep zawiera starannie dobrany asortyment produktów. Nasza działalność to zarówno sklep BHP - sprzedaż pojedynczych sztuk, ale także hurtownia BHP – oferty pełnych opakowaniach w korzystnych cenach. W tej kategorii znajdą państwo Środki Ochronny Indywidualnej dla różnych zawodów. Stosowanie tego typu produktów w czasie pracy pozwala nam chronić tak bezcenne wartości jak zdrowie i życie.

Jest 2692 produktów.

Pokazano 1-60 z 2692 pozycji

Aktywne filtry

LATARKA

LATARKA

Cena 25,29 zł

Cena netto: 20.56 zł


Sklep z produktami BHP

Nasza oferta detaliczna i hurtowa oferta produktów to znane marki, . Posiadamy w asortymencie produkty ochronne z Deklaracją Zgodności UE, które są zgodne z różnymi normami oraz spełniają kategorie I, II lub III Środków Ochronny Indywidualnej. Dokumenty wyżej wymienione zapewniane są zgodnie z przepisami przez takich producentów jak między innymi REIS, URGENT, a informacje o spełnianych normach znajdą Państwo w poszczególnych opisach produktów. W tej kategorii kupią Państwo kompleksowe wyposażenie dla zakładów pracy między innymi:

  • Apteczki – zgodne różnymi wytycznymi, z różnym wyposażeniem wykonane zarówno z tworzyw jak i metalu, w wielu wymiarach niezbędne w każdym zakładzie pracy.
  • Gaśnice – proszkowe, pianowe do gaszenia różnego rodzaju pożarów, o różnych pojemnościach, wagach np. 6kg, 2 kg, 4kg.
  • Znaki i tablice BHP informacyjne - różne instrukcje BHP, znaki ewakuacyjne, w różnych formach naklejki, na płytach PCV, samoprzylepne.


Wybierz odpowiednie elementy wyposażenia BHP dla firm.


BHP produkty – kompletna ochrona pracowników

Ten dział sklepu poza wyżej opisaną ofertą to przede wszystkim wszystko do bezpiecznej pracy, ale też komfortowej i wygodnej dla zawodowców i amatorów. BHP produkty dla pracowników to między innymi:

  • Odzież robocza ochronna – wiele różnych modeli pod względem spełnianych wymogów jak i różnych kategorii, znanych marek REIS, URGENT, LEBER&HOLLMAN, YES, FOR ECO.
  • Rękawice robocze ochronne – budowlane, antyprzecięciowe, powlekane, skórzane, bawełniane, poliestrowe, nylonowe, zimowe, letnie, ze ściągaczem , w różnych rozmiarach. Takich marek jak np. DRAGON, OGRIFOX, REIS, URGENT
  • Okulary i gogle ochronne – przezroczyste, rozjaśniające, przyciemniane, spawalnicze, przeciwsłoneczne, przeciwodpryskowe, chemiczne. Wielu znanych marek między innymi 3M, UVEX, REIS, MCR, MSA
  • Kaski hełmy ochronne – w różnych kolorach, różne typy regulacji, więźby tekstylne i tworzyw 4 i 6 punktowe, z paskiem
  • Buty robocze ochronne bezpieczne – trzewiki, klapki, gumowce, sandały, półbuty, z podnoskiem, SB, S1, S2, S3, S4, S5
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zapewniającą bezpieczną pracę – sklep BHPTECHNIK.PL wybierz ochronę odpowiednią dla swoich pracowników