Tenzki Środki Czystości dla Firm

Higiena i czystość - Środki czystości dla firm i nie tylko !

W tym dziale naszego sklepu znajdują się produkty służące do utrzymania czystości w zarówno w obiektach przemysłowych, zakładach pracy, w miejsca użyteczności publicznej, ale i także znajdujące zastosowanie w domach. Są to między innymi wiadra, mopy, szczotki, czyściwa, ale także preparaty do czyszczenia powierzchni jak i silnych zabrudzeń ciała, proszki do prania. Nasz szeroki i zróżnicowany asortyment wielu marek pozwoli na dobranie produktów zgodne z zapotrzebowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 328 produktów.

Pokazano 1-60 z 328 pozycji
Aktywne filtry

Hurtownia środków czystości

Nasz szeroki i staranie dobrany asortyment produktów tego typu pozwala zarówno na zakupy indywidualne w mniejszych opakowaniach niedużych ilości, jak i na te w większych ilościach, w dużych opakowaniach w konkurencyjnych cenach. Zakupy większych opakowań są bardzo korzystne zwłaszcza dla firm zatrudniających więcej osób. Rozwiązanie takie jest bardzo ekonomiczne.

Chemia przemysłowa – Środki czystości TENZI

W tym dziale sklepu znajdują się między innymi pasty BHP, proszki do prania, płyny do naczyń, płyny do szyb, odplamiacze. Są to też między innymi preparaty czyszczące znajdujące zastosowanie w hotelach. Wśród tych produktów posiadamy również produkty do usuwania najcięższych zabrudzeń czy dedykowane do czyszczenia wybranych powierzchni. Są to środki wielu marek między innymi TENZI, VOIGT. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych preparatów i ich właściwości, przeznaczenia zawarte są w poszczególnych opisach produktów na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przemysłowe środki czystości

W ofercie naszej firmy znajduje się wiele produktów przeznaczonych do utrzymania czystości przeznaczonych do przemysłowego zastosowania. Są to między innym tanie papiery toaletowe, chusteczki, ręczniki papierowe rolkowe, ręczniki papierowe składane, mydła, środki do dezynfekcji, dozowniki. Produkty te pozwalają na niezbędne zapewnienie środków czystości w wielu miejscach między innymi zakłady pracy, restauracje, hotele, szkoły, galerie handlowe, obiekty użyteczności publicznej, zakłady produkcyjne.

Ręczniki, Czyściwa przemysłowe – Środki czystości

W tym dziale sklepu znajdują się również ręczniki papierowe, ale i też te tkaninowe w różnych kolorach, wzorach, rozmiarach, z różnych tkanin. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy również czyściwa papierowe z celulozy, z papieru z recyklingu wielu producentów. Są to też te tkaninowe pakowane po dziesięć kilogramów z bawełny, poliestru, froty, trykotu. Składające się z pociętych materiałów oraz pozbawione elementów twardych takich jak np. guziki, suwaki. Stosowanie takiego typu czyściw to ponowne wykorzystanie zużytych ciuchów, co zmniejsza nasz negatywny wpływ na zmiany klimatu.

BHPTECHNIK.PL – Sklep z środkami czystości.