Filtruj według

Trzewiki robocze zimowe

Ocieplane trzewiki robocze – trzewiki ochronne na zimę

Ten dział sklepu to starannie dobrany asortyment obuwia tego typu świetnie sprawdzającego się zarówno w czasie pracy w czasie zimowych minusowych temperatur, ale też chłodniejsze jesienne i wiosenne dni. Zimowe obuwie ochronne to różne wzory, kolory i rozwiązania konstrukcyjne oraz klasy ochrony. Pozwoli to każdemu na dobór odpowiedniego produktu dla siebie, przy wyborze należy kierować się specyfiką i wymaganiami danego miejsca pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Aktywne filtry

Ocieplane trzewiki ochronne BHP

Buty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności. Dokumenty te są poświadczeniem certyfikatów i stanowią podstawę dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejsjskiej. Deklaracje zapewniane są przez producentów ocieplanych trzewików roboczych REIS, OGRIFOX, DRAGON, YES i innych. Wybrane modele mogą spełniać różne kategorie ŚOI i być zgodne za danymi normami.

Ocieplane trzewiki robocze S1

Ten typ obuwia roboczego tak jak wszystkie można podzielić na zawodowe, ochronne, bezpieczne. W każdym z rodzajów zgodnie z normami wyróżnia się też buty pod względem właściwości np. O1, S4. W ofercie naszego sklepu między innymi ocieplane trzewiki S3, S2, S1, OB, SB, O1

Trzewiki do pracy w zimę – ocieplane buty robocze za kostkę

Modele z naszej oferty zostały wytworzone z materiałów zapewniających utrzymanie ciepła stóp w czasie pracy w niekorzystnych zimowych warunkach pogodowych. Wśród produktów tej kategorii ocieplane polarem buty robocze, ale też i thinsulate o lepszych właściwościach pozwalających na oddychanie stopy. Ciepłe trzewiki ochronne to świetne rozwiązanie dla pracujących na zewnątrz w mroźne dni.

BHP TECHNIK – Sklep z butami roboczymi na zimę.