Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,057kg - 0,9kg

Dostępne kolory

Dostępne kolory

Klapki robocze

Klapki zawodowe – Klapki medyczne i nie tylko!

Buty do pracy to wiele modeli, które zależnie od wymagań używane są przez pracowników różnych branż. W dziale sklepu w którym Państwo się znajdują oferujemy starannie dobrany asortyment obuwia typu klapki do pracy. Szeroka gama produktowa w różnych kolorach oraz o różnej konstrukcji pozwoli na dobranie odpowiedniego modelu dla siebie. Przy wyborze należy pamiętać o wymogach i specyfice danego miejsca pracy.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Klapki zawodowe BHP

Wszystkie produkty stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej poosiadają Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te są poświadczeniem certyfikatów i są podstawą dopuszczenia do użytku na terenie Uni Europejskiej. Dokumenty te są zapewniane przez producentów obuwia MEDIBUT, REIS i innych. Wybrane modele mogą być zgodne z innymi kategoriami oraz spełniać wybrane normy. Szczegółowe informację na ten temat znajdują się w opisach poszczególnym męskim i damskim obuwiu zawodowym.

Buty medyczne

Obuwie prezentowane w tej kategorii sklepu różne modele ze względu na konstrukcje między innymi:

  • trepy medyczne „drewniaki ochronne” medyczne z podeszwą wykonaną z drzewa np. lipowego (lekkiego) oraz częścią wierzchnią z skóry lub innych materiałów, które zależnie od odpowiedniego dobrania pod względem warunków użytkowania cechują się duża wytrzymałością
  • klapki tworzywa EVA zawodowe bardzo lekkie ze względu na użyte materiał, dodatkowo łatwe w utrzymaniu czystości, bardzo popularne i często nazywane „klapki styropianowe do pracy”. W wersji pełnej, ale i też w wersjach z otworami zapewniającymi lepszą wentylację stopy.
  • chodaki robocze zakrywające przednią część stopy oraz wyposażone w pasek

Po za wyżej opisanym w ofercie sklepu równie produkty wielu różnych kolorach między innymi
czarne i białe klapki zawodowe.
Dzięki różnym materiałom użytym w procesie wytwarzania dającym różne właściwości oraz rozwiązaniom konstrukcyjnym buty tego typu sprawdzą się w wielu branżach: medyczna. Kosmetyczna, SPA, fryzjerstwo, gastronomia czy w porządkowej jako klapki dla sprzątaczek.


BHPTECHNIK – Sklep z klapkami zawodowymi, Klapkami roboczymi.