Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dezynfekcja rąk i powierzchni

Płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni

Nasza firma posiada szeroką ofertę różnych środków czystości znajdujących zastosowanie w wielu branżach. W wielu miejscach dezynfekcja rąk i powierzchni jest bardzo ważnym elementem, jednak czas ostatniej pandemii na świecie spowodował, że dezynfekcja stała się obowiązkowa w szkołach, firmach, sklepach, budynkach użyteczności publicznej i w wielu innych miejscach. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo kilka rodzajów środków do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Płyny do dezynfekcji powierzchni

W tym dziale sklepu BHPTECHNIK znajdują się środki przeznaczone do dezynfekcji rąk, ale i też te wykorzystywane do dezynfekowanie powierzchni. Są to takie produkty jak między innymi TENZI DS1. Jest on gotowy do użycia, przeznaczony do szybkiej dezynfekcji w jedną minutę. Sprzedawany jest w opakowaniu 1 L z spryskiwaczem. Preparat ten jest wykorzystywany między innymi do dezynfekcji powierzchni i ciągów technologicznych w zakładach przemysłu spożywczego, salonach odnowy biologicznej, zakładach fryzjersko – kosmetycznych, gastronomi. Szczegółowe informacje na temat tego i innych produktów tego typu znajdują się w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

DEB INSTANT FOAM

W ofercie środków dezynfekujących w naszym sklepie internetowym znajdują się produkty rożnych producentów, posiadające różne właściwości. Jest to między innymi produkt DEB INSTANT FOAM COMPLETE, będący wysoko efektywnym i nowoczesnym środkiem w postaci piany do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu bez dodatku barwników oraz perfum. Preparat ten można stosować bez użycia wody i zabija 99 procent znanych bakterii. Dzięki temu, że zawiera on środki pielęgnujące nie powoduje wysuszania skóry. Znajduje on zastosowanie między innymi w sektorze medycznym, spożywczym oraz w miejscach gdzie wymagane są wysokie standardy higieniczne. Szczegółowe informacje na temat tego produktu znajdą Państwo w jego szczegółowym opisie na naszej stronie.

BHPTECHNIK – Hurtownia środków do dezynfekcji.