Skrzynki i pasy narzędziowe

Skrzynka narzędziowa, Pas monterskimi

Sklep BHPTECHNIK to szeroka i starannie dobrana oferta Środków Ochrony Indywidualnej, ale i też innych produktów stanowiących niezbędne wyposażenie pracownika w wielu branżach. W tym dziale naszego sklepu internetowe znajdą Państwo pasy i torby przeznaczone do przechowywania, przenoszenia w wygodny sposób między innymi narzędzi, wkrętów, gwoździ. Różnorodność modeli pozwala na wybór zgodny z oczekiwaniami każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-46 z 46 pozycji
Aktywne filtry

Torba na narzędzia, Metalowa skrzynka na narzędzia

W tym dziele naszego sklepu znajdą Państwo torby do przechowywania i przenoszenia narzędzi różniące się pod względem materiału z którego zostały wykonane, wymiarów, konstrukcji, ilości kieszeni, producenta. Po za torbami w sprzedaży posiadamy również skrzynki na narzędzi wykonywane z różnych tworzyw oraz metalu. Różne materiały użyte w produkcji przekładają się na różne właściwości skrzynek. Szczegółowe informacje ułatwiające wybór produktu zawarte są w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

Skórzany pas monterski, Pas dekarski

W tym dziale naszego sklepu znajduje się wiele modeli pasów narzędziowych wykonywanych zarówno ze skór naturalnych jak i z połączeń wielu rodzajów nowoczesnych tkanin. Są to też modele różniące konstrukcją ilością kieszeni. Produkty tego typu znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi dekarstwo, budownictwo, serwis maszyn, prace monterskie.

Pas monterski – Kabury narzędziowe

W naszej ofercie po za samymi pasami monterskimi posiadamy również kabury dedykowane do konkretnych rodzajów narzędzi. Są to wpinane na pasek kabury przeznaczone między innymi na nóż, młotek, klucz oczkowy. Szczegółowe informacje na naszej stronie, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

BHPTECHNIK – Sklep z pasami monterski i skrzynkami narzędziowymi.