Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,018kg - 3,5kg

Pasy ochronne, robocze i metalowe skrzynki narzędziowe

SKRZYNKA NARZĘDZIOWA, PAS MONTERSKI I INNE NARZĘDZIA OD BHPTECHNIK

Sklep online BHPTECHNIK to szeroka i starannie dobrana oferta Środków Ochrony Indywidualnej, takich jak pasy ochronne, ale i też innych produktów stanowiących niezbędne wyposażenie pracownika w wielu branżach. W tym dziale naszego sklepu internetowego znajdą Państwo pasy i torby narzędziowe przeznaczone do przechowywania, przenoszenia w wygodny sposób między innymi narzędzi, wkrętów, gwoździ. Różnorodność modeli pozwala na wybór zgodny z oczekiwaniami każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-46 z 46 pozycji

Aktywne filtry

TORBY NA NARZĘDZIA, METALOWA SKRZYNKA NARZĘDZIOWA

W tym dziele naszego sklepu znajduje się m.in. torba narzędziowa do przechowywania i przenoszenia narzędzi, która dostępna jest w wielu wersjach. Różnią się one między sobą pod względem materiału z którego zostały wykonane, wymiarów, konstrukcji, ilości kieszeni, producenta. Torba na narzędzia to nie wszystko, co mamy w sprzedaży.

Oferujemy również walizki i skrzynki narzędziowe metalowe wykonywane z różnych tworzyw oraz metalu. Różne materiały użyte w produkcji przekładają się na rozmaite właściwości skrzynek. Szczegółowe informacje ułatwiające wybór produktu zawarte są w ich poszczególnych opisach na naszej stronie.

SKÓRZANY PAS MONTERSKI, PAS DEKARSKI

W tym dziale naszego sklepu znajdują się również pasy robocze, w tym pasy monterskie i narzędziowe. Oferujemy wiele modeli pasów narzędziowych wykonywanych zarówno ze skór naturalnych, jak i z połączeń wielu rodzajów nowoczesnych tkanin. Są to też modele różniące konstrukcją ilością kieszeni.

Pasy dekarskie czy pasy narzędziowe skórzane to produkty, które znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi dekarstwo, budownictwo, serwis maszyn, prace monterskie. U nas możesz również dopasować szelki oraz kieszeń do pasa monterskiego. Taki pas narzędziowy z wyposażeniem doskonale sprawdzi się dla dekarza, drwala czy elektryka.

PAS MONTERSKI – KABURY NARZĘDZIOWE

W naszej ofercie poza samymi pasami monterskimi posiadamy również kabury narzędziowe dedykowane do konkretnych rodzajów narzędzi. Są to wpinane na pasek kabury przeznaczone między innymi na nóż, młotek, klucz oczkowy. Szczegółowe informacje na naszej stronie, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

BHPTECHNIK – SKLEP Z PASAMI MONTERSKI I SKRZYNKAMI NARZĘDZIOWYMI

Nasz sklep BHP oferuje nie tylko różnego rodzaju skrzynki narzędziowe metalowe z szufladami czy pasy dekarskie skórzane. Jako ceniony sprzedawca dostarczamy naszym klientów rozmaite narzędzia najwyższej jakości, które odpowiadają nawet na najbardziej skomplikowane potrzeby.

Znajdą tu Państwo tu m.in. specjalistyczne narzędzia warsztatowe, odzież roboczą, apteczki, a także wyposażenie dla straży pożarnej. Zapraszamy na zakupy!