Kombinezony malarskie i ochronne 3M - jednorazowe

Kombinezony jednorazowe – Kombinezony polipropylenowe i nie tylko !

W tym miejscu znajdziesz kombinezony malarskie oraz inne specjalistyczne kombinezony ochronne BHP. Stosowane są w wielu branżach, od obróbki materiałów, przez farmaceutykę i służby medyczne, po przemysł lekki lub ciężki. Wykonane z odpowiednich tkanin stanowią barierę przed szkodliwymi substancjami.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Kombinezony jednorazowe

Sklep BHP Technik proponuje szeroki wybór środków ochrony indywidualnej. Właściwie dobrane artykuły BHP mają ogromne znaczenie w zapewnieniu ochrony i bezpiecznych warunków pracy. Zgodnie z przepisami to pracodawca ma obowiązek zapewnić odzież roboczą oraz akcesoria chroniące skórę pracownika, a także jego oczy i drogi oddechowe przed szkodliwym działaniem rozmaitych substancji. Jednym z istotnych elementów ochrony jest odzież jednorazowa, która wykonana jest z różnych surowców i należy dobrać ją do potrzeb użytkownika. Po użyciu zazwyczaj należy się jej pozbyć zgodnie z obowiązującymi w danym zakładzie normami.

Kombinezony ochronne jednorazowe przydatne są w miejscach, gdzie ubranie pracownika narażone jest na kontakt z substancjami uważanymi za niebezpieczne (środki chemiczne, cząstki radioaktywne), wirusami i bakteriami. Noszone są w gabinetach medycznych, przez pracowników pogotowia, w laboratorium, ale również w zakładach przemysłowych, w przemyśle spożywczym. Szczególnie popularne są kombinezony lakiernicze i kombinezony malarskie jednorazowe, chroniące skórę przed kontaktem z silnie działającymi preparatami. W naszym sklepie dostaniesz kombinezony robocze firm 3M, REIS, 3M, ANSELL, TYVEK, PROS. Różnią się przeznaczeniem, krojem i fasonem, a także rodzajem surowca, z jakiego zostały wytworzone. Ich zadaniem jest zabezpieczać przed czynnikami biologicznymi, silnie rozpylonymi substancjami chemicznymi, cieczami i tłuszczami, cząstkami stałymi i zabrudzeniami.

Kombinezony jednorazowe ochronne w BHP Technik

Odzież ochronna z wysokiej jakości materiałów zapewnia swobodę ruchów, chroni też obuwie, a razem z innymi środkami ochrony osobistej jak gogle, maski i rękawice pozwala na zabezpieczenie nawet przed silnie działającymi substancjami i azbestem. Popularnością cieszy się na przykład jednorazowy kombinezon ochronny wykorzystywany podczas prac wykończeniowych w domach, mieszkaniach czy warsztatach. Jeśli interesują Cię kombinezony dla lakierników, jesteś więc w dobrym miejscu! Specjalistyczne kombinezony lakiernicze od 3M zapinane na suwak, z gumką w kapturze, rękawach, nogawkach i marszczeniem w pasie ułatwiają wykonywanie prac serwisowych. Oferujemy kombinezony w kategorii III, typ 3, 4, 5 i 6, w szerokiej gamie kolorów.

Kombinezony z polipropylenu

Polipropylen to tworzywo, które ma zastosowanie w wielu branżach. W formie odzieży roboczej pozwala na zapewnienie wysokiego poziomu ochrony w różnych warunkach środowiskowych, gdzie ważna jest czystość oraz higiena. Kombinezony jednorazowe z kapturem sprawdzą się podczas prac, gdzie użytkownik narażony jest na szczególne zabrudzenie swojej własnej odzieży. Dostępne są różne warianty:

 • kombinezon malarski z polipropylenu laminowany z kapturem, zapinany na suwak, pokryty mikroporowatym filmem zwiększającym odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz przedłużającym czas użytkowania,
 • kombinezon ochronny o intensywnej widzialności, który zapewnia ochronę przeciwchemiczną, biologiczną i antystatyczną, a także zapewnia bezpieczeństwo podczas prac drogowych, prac podziemnych, na lotniskach czy przy gospodarowaniu odpadami,
 • kombinezon moro z kapturem, wykorzystywany podczas prac porządkowych, ale i przez leśników i myśliwych.

Wszystkie posiadają niezbędne normy i certyfikaty, są świetnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie ubranie może zostać zachlapane farbą, żywicą, lub grozi mu inne zabrudzenie.

Kombinezony ze specjalistycznych materiałów

W asortymencie posiadamy również kombinezony ochronne z materiału Plavitex (dla służb medycznych i publicznych, idealne do walki z COVID) oraz kombinezony z materiału Tychem (stosowane w przemyśle chemicznym). Popularny jest też kombinezon Tyvek, który zatrzymuje aerozole i pyły. Polecamy też kombinezony bez silikonu i lateksu, które gwarantują idealną szczelność i ochronę przed płynami.

Kombinezony chemiczne

Istotnym rodzajem są również kombinezony dla pracownika narażonego na kontakt z groźnymi dla życia substancjami. Wyróżniają się silnymi właściwościami ochronnymi i innowacyjną konstrukcją. Polecamy m.in.:

 • typ 4532+ chroniący przed cząstkami suchymi, rozbryzgami cieczy, z oddychającego materiału z powłoką antystatyczną,
 • typ 4530 dla przemysłu olejowego, gazowego, obróbki metali,
 • typ 4510 do użycia przy konserwacji maszyn,
 • typ 4515 redukujący stres cieplny, idealny do lekkiego czyszczenia przemysłowego,
 • typ 4520 odpowiedni do stosowania z innymi środkami ochrony,
 • typ 4540+ redukujący uczucie gorąca, sprawdza się podczas prac z żywicą,
 • typ 4565 chroni przed zagrożeniami biologicznymi i infekcjami,
 • typ 4570 stosowany podczas pracy z chemikaliami, azbestem, odpadami toksycznymi.