Filtruj według

Kombinezony malarskie i ochronne 3M - jednorazowe

Kombinezony jednorazowe – Kombinezony polipropylenowe i nie tylko !

W naszym sklepie posiadamy wiele modeli produktów ochronnych przeznaczonych dla różnych branż i spełniających wiele różnych wymogów. Po za standardowymi ubraniami roboczymi z innych działów sklepu posiadamy w tej kategorii sklepu kombinezony chemiczne, polipropylenowe służące do ochrony przed zagrożeniami w czasie np. w czasie jednego dnia roboczego lub tylko w momencie kontaktu środkiem stanowiącym konkretne niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia. Przy wyborze ważne jest odpwiednim dobór do występującego zagrożenia.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji
Aktywne filtry

Kombinezony ochronne BHP

Wszystkie produkty tego typu stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają zgodnie z przepisami Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te poświadczają o posiadanych przez produkt certyfikatach i jednostce certyfikującej oraz są podstawą dopuszczenia go do użytku na terenie całej Uni Europejskiej. Deklaracje te wystawiane są przez producentów kombinezonów REIS, 3M, ANSELL, TYVEK, PROS. Wybrane modele mogą być zgodne z różnymi kategoriami ŚOI oraz spełniać inne normy. Szczegółowe informacje na powyższe tematy zawarte są w poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Hurtownia kombinezonów ochronnych

Starannie dobrany i szeroki asortyment tego typu produktów oferowany przez naszą firmą pozwala na zakupy indywidualne detaliczne, jak i na te większych ilościach hurtowych czy tez przez zapytania ofertowe w bardzo dobrych cenach. Jesteśmy też autoryzowanym dystrybutorem wielu znanych marek dzięki czemu znajdą Państwo w naszym sklepie modele wielu marek. W asortymencie między innymi:

  • Kombinezony 3M – produkty globalnego i znanego producenta cenione przez użytkowników za jakość oraz innowacyjne rozwiązanie. W sprzedaży wiele modeli tej marki spełniających różne normy i zapewniających zabezpieczenie przed innymi typami zagrożeniami np. chemikaliami.
  • Kombinezony TYVEK – wykonywane z różnych rodzajów tkaniny TYVEK. Inny typ tkaniny to różne właściwości takie jak ochrona zgodna z kategorią III odzieży ochronnej typ 5 i 6. W wybranych produktach tej marki zastosowano rozwiązania zapewniający wyższy komfort pracy użytkownikowi, przykładem jest zastosowanie z kombinezonu od głowy do kostek oddychających, zapewniający wysoką przepuszczalność powietrza i pary wodnej.
  • Kombinezony ANSELL – w ofercie produktów tego typu tej marki, modele zapewniające ochronę przed różnymi zagrożeniami między innym przed cieczami i pyłami, wykonywane z różnych tkaninom np. z polietylenu. Wyposażane w kaptur i ściągacze na rękach i nogach oraz zapinane na rzep z zakrywką na rzepy.

Kombinezony ochronne z kapturem

W naszym asortymencie tego działu sklepu posiadamy modele różniące się pod wieloma względami między innymi konstrukcja, tkanina z której zostały wykonane, producent, zastosowanie czy właściwości ochronne. Dzięki temu każdy z klientów wybierze model odpowiedni do swoich potrzeb. Ze względu na kategorię ochronny w ofercie sklepu BHPTECHNIK między innymi:

  • Kombinezon TYP-5 – odzież kategorii III czyli o złożonej konstrukcji do ochrony przed zagrożeniami życia lub zdrowia pracownika. Natomiast TYP-5 oznacza ochronę przed cząstkami stałymi przenoszonymi powietrze.
  • Kombinezon TYP-6 - również odzież kategorii III czyli o złożonej konstrukcji do ochrony przed zagrożeniami życia lub zdrowia pracownika. Po za tym TYP-6 to ubiór krótkiego czasu użytkowania zapewniająca ochronę przed lekkimi rozpyleniami oraz rozpryskami.

Kombinezony dla lakierników

Oferta z tej kategorii sklepu to modele o różnych właściwościach, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi lakiernictwo, produkcja leków, medycyna, produkcja spożywcza, budownictwo, transport, rolnictwo. Mogą to też być modele dedykowane dla konkretnych branż jak np. kombinezony malarskie.