Bluzy i swetry robocze

BLUZY ROBOCZE OCHRONNE

Czy warto kupować bluzy robocze ochronne? Tak! To jeden z ważnych elementów ochrony ciała dopełniający często ubiór pracownika, na który składają się spodnie ochronne i np. koszule robocze. W tej kategorii znajdziesz wiele modeli dopasowanych wzorami i kolorystyką do pozostałych części ubioru ochronnego. Bluzy robocze oferowane przez nasz sklep BHP TECHNIK nie posiadają nadruków na zewnątrz, dzięki czemu sprawdzają się jako odzież do znakowania – jako odzież reklamowa czy firmowa pozwalająca wyróżnić swoich pracowników. Odzież robocza spełnia różne funkcje, a dzięki szerokiej ofercie, możesz wybrać to, co dostosowane jest do Twoich warunków pracy i oczekiwań.

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-47 z 47 pozycji

Aktywne filtry

BLUZY OCHRONNE – BLUZY BHP

Ubrania ochronne sklepu BHP TECHNIK posiadają niezbędne deklaracje zgodności zapewniane przez producentów między innymi takich marek jak na przykład: REIS, LEBER&HOLLMAN, YES, URGENT, DRAGON, FOR ECO i URGENT. Bluzy ochronne dla pracowników są też zgodne z wybranymi z normami BHP oraz z kategoriami I, II lub III Środków Ochrony Indywidualnej. Jeśli interesuje Cię bluza ocieplana męska robocza, bluza robocza odblaskowa albo po prostu bluza bawełniana do pracy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Polecamy m.in. polary robocze, ale jeśli chcesz się chronić przez zimnem jeszcze bardziej, zobacz dostępne swetry robocze męskie.

BLUZY OCHRONNE DO SPODNI ROBOCZYCH

Dzięki tej samej kolorystyce, wzorom czy też zastosowanym takich tkanin, jakie użyte zostały w spodniach ochronnych, łatwo stworzysz zestawy ubrań roboczych. Wśród materiałów znajdują się między innymi POLIESTER, BAWEŁNA, OXFORD, CANVAS, RIP-STOP , CORDURA, STRETCH, ELASTAN i SPANDEX. Bluzy robocze BHP pozwalają na stworzenie wygodnych zestawów z pozostałymi częściami odzieży ochronnej z naszego sklepu. Możesz więc kupić osobno spodnie robocze, a potem znaleźć bluzę, by skompletować odzież.

Przygotowaliśmy bluzy BHP męskie z myślą o tym, że poprawiają one komfort, ale i bezpieczeństwo pracowników w trakcie wykonywanych zadań. Dla przykładu: polarowa bluza zapewni ciepło, a bluza robocza odblaskowa widoczność na drodze. Jeśli masz pytania dotyczące oferty lub chcesz skorzystać z doradztwa, skontaktuj się z nami.

SKOMPLETUJ UBIÓR OCHRONNY, ZAMÓW BLUZĘ ROBOCZĄ