Paski do spodni

Paski do spodni roboczych i wiele więcej

W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo starannie dobrany asortyment dodatków do odzieży ochronnej, a wybrane modele pasków do spodni sprawdzą się również w użytku codziennym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pasków i szelek.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry


Paski do spodni BHP sklep

W tej kategorii sklepu BHP TECHNIK znajduje się wiele produktów w różnych wzorach, kolorach czy też z różnymi rozwiązaniami zapięć. Są to też produkty takich marek jak: REIS, LEBER&HOLLMAN, YES, OGRIFOX, DRAGON, URGENT. Najpopularniejsze robocze paski do spodni to:

  • Parciany pasek do spodni – dzięki użytemu materiałowi jest on lekki, wygodny i zapewnia nie skrępowanie ruchów określany też bardzo często, dzięki swej trwałości jako mocny roboczy pasek do spodni
  • Elastyczne szelki do spodni w pas zarówno z metalowymi jak i plastikowymi zapięciami
  • Pasek z metalową klamrą odporną na uszkodzenia i mocno spinającą
  • Pasek z plastikowym zapięciem, ten typ klamry jest bardzo lekki a dodatkowo jeśli nie posiada metalowych zakuć to pasek METAL FREE wymagany w wielu branżach
  • Pasek taktyczny świetny do powieszania akcesoriów

Robocze paski do spodni

Asortyment tego działu naszego sklepu może być dopełnieniem naszej oferty ubrań roboczych, jak z powodzeniem używany indywidualnie czy to w pacy czy na co dzień. Więcej informacji szczegółowych na tematy wyżej opisany znajdą Państwo w opisach produktów. Szeroki asortyment pozwoli zarówno na dobór kolorystyczny, jak i na odpowiedni pod względem specyfiki danego miejsca pracy np. pasek bez metalowych wykończeń świetny zakładów z bramkami magnetycznymi.

Paski do spodni sklep BHP TECHNIK – wybierz coś dla siebie.