3M – Nauszniki, Kaski, Hełmy, zatyczki do uszu, okulary ochronne, Taśmy

3M to globalna marka której zakłady produkcyjne znajdują się po całym świecie, posiadająca w swoim asortymencie produkty przeznaczone dla wielu branż. W ofercie naszej firmy znajdują się tylko wybrane produkty tej marki głównie stanowiące Środki Ochrony indywidualne. Środki tego typu zgodnie z przepisami posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty tego typu stanowią poświadczenie certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia danego produktu na terenie Unii Europejskiej.

3M – produkty do ochronny przed zagrożeniami w czasie pracy

W ofercie naszego sklepu posiadamy takie produkty tej marki jak między innymi nauszniki ochronne, zatyczki do uszu, hełmy, akcesoria do hełmów, gogle ochronne, kaski do pracy na wysokości, taśmy ostrzegawcze, okulary ochronne, kombinezony ochronne, maski i półmaski. Wybrane modele są zgodne z różnymi kategoriami Środków Ochrony Indywidualnej oraz mogą spełniać inne normy. Szczegółowe informacje na ten temat zawarte są w poszczególnych opisach produktów co pozwoli na dobór odpowiedni z wymogami w danym miejscu pracy. Po za samymi produktami tej marki w ofercie naszego sklepu można znaleźć produkty innych marek w których zastosowano w procesie produkcji materiały, tkaniny tej marki np. kurtki ostrzegawcze posiadające pasy odblaskowe 3M, czy czapki szyte nicią tej marki.

Jest 200 produktów.

Pokazano 1-60 z 200 pozycji

Nauszniki 3M – Nausznik PELTOR

Wśród szerokiego i starannie dobranego asortymentu firmy 3M posiadamy w sprzedaży wiele produktów zapewniających ochronę innych części ciała przed zagrożeniami występującymi w miejscu pracy. Są to między innymi modele produktowe zapewniające ochronę słuchu czyli pozwalające na uniknięcie negatywnych skutków uciążliwego i długotrwałego hałasu powyżej norm dopuszczalnych dla naszego słuchu. Linia „słuchawek” PELTOR to modele o różnych konstrukcjach i właściwościach ochronny tzn. o różnych stopniach tłumienia hałasu. Są one cenione i popularne wśród wielu klientów powracających po ich kolejny zakup ze względu na jakość, odpowiednie zabezpieczenie oraz komfort użytkowania. Ze względu na swoje właściwości znajdują one zastosowanie w wielu branżach.

Zatyczki 3M

Wśród produktów tej marki służących do ochronny słuchu poza samymi nausznikami w ofercie naszego sklepu posiadamy również stopery do uszu. Występują one w wielu wersjach różny pod takimi względami jak między innymi materiał z którego zostały wykonane, pojedyńcze sztuki, mocowane na sznureczku, z pałąkiem, kształt, przeznaczenie, właściwości ochronne. Dodatkowo tego typu produkty mogą występować zarówno w wersjach jednokrotnego użytku jak i w takich do wielokrotnego zastosowania. Są one sprzedawane też jako pojedyncze komplety w opakowaniach oraz z dozownikami ułatwiającymi przechowywanie i pobór przez pracowników. W ofercie znajdują się również same dozowniki dla tego typu produktów.

Hełmy 3M

W asortymencie produktów tej marki w naszym sklepie znajdują się też modele służące do ochrony głowy w czasie pracy. Różnią się od siebie między innymi konstrukcją, więźbą, właściwościami ochronnymi. Produkowane są  też w różnych kolorach między innymi czerwony, żółte, biały, niebieski, pomarańczowy. Dodatkowo też wybrane modele posiadają wbudowaną wentylację.
Hełmy SOLARIS bo tak nazywa się linia produktów tego typu tej marki to również modele posiadające możliwości o rozbudowę o dedykowane akcesoria takie jak np. nauszniki, przyłbice, osłony szyi, paski dzięki czemu zwiększa się ich funkcjonalność oraz właściwości ochronne. Wiele modeli kasków, hełmów pozwala na dobór zgodny z własnymi potrzebami oraz wymogami występującymi w danym miejscu pracy.

Okulary 3M

Oferta produktów tej marki w naszym sklepie zawiera również wiele modeli służących do ochrony wzroku przed zagrożeniami. W ofercie 3M jest kilkanaście linii okularów ochronnych różniących się między innymi właściwościami, konstrukcją. Są to zarówno wersje przezroczyste, przyciemniane czy żółte rozjaśniające. W sprzedaży też sznureczki dedykowane dla wybranych okularów ochronnych tej marki, czy też ściereczki do czyszczenia okularów. W naszym sklepie znajduje się również asortyment zawierający inne modele środków służących do zabezpieczenia oczu w czasie pracy i nie tylko przed możliwymi zagrożeniami czyli gogle ochronne 3M. Są to też produktu kilku linii tej marki, różniące się właściwościami ochronnymi, zastosowaniem, konstrukcją i kolorami. Wybrane modele posiadają również możliwość stosowania wkładek korekcyjnych i świetnie sprawdzą się dla osób z wadami wzroku. Dzięki swoim właściwością produkty do ochrony wzroku tej marki znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, transport, medycyna, magazynowanie, stolarstwo, służby porządkowe.

Maski 3M

Asortyment produktów ochronnych tej marki to również modele przeznaczone do ochrony dróg oddechowych. Są to zarówno maski, półmaski,  maski całotwarzowe. Są one bardzo często wybierane przez klientów ze względu na jakość, dostępność filtrów i pochłaniaczy oraz komfort użytkowania. W ofercie zarówno wersje jednokrotenego użytku jak np. maski AURA w wersjach zaworkiem lub bez zaworka. Inne produkty tego typu tej marki to te z możliwością wielokrotnego użytku w wersjach półmasek i masek całotwarzowych z wymiennymi filtrami, pochłaniaczami o różnych właściwościach.

Kombinezony 3M

Wśród produktów tej marki posiadamy w asortymencie sklepu również kombinezony ochronne. Jest to wiele modeli o różnych właściwościach ochronnych. Mogą one być zgodne z różnymi kategoriami Środków Ochrony Indywidualnej oraz spełniać inne normy. Produkowane są w różnych rozmiarach pozwalając dzięki temu na lepsze dopasowanie. W ofercie posiadamy też taśmy 3M służące między innymi do sklejania kombinezonów z rękawicami ochronnymi zapewniając szczelność i lepszą ochronę. Kombinezony znajdują zastosowanie wielu branżach.
Zapoznaj się z naszą ofertą artykułów BHP 3M i wybierz model odpowiedni dla siebie.