FAGUM-STOMIL – Buty ochronne i zawodowe z TPR, EVA, PCV, Gumowce

Fagum -stomil to polska firma z wieloletnią tradycją , której początki sięgającą 1899 roku. Jest marka która produkuje obuwie. Są to modele butów ochronnych i zawodowych w różnych wersjach  między innymi klapki, trzewiki, półbuty, sandały, długie obuwie, spodniobuty, wodery. Produkty tej marki wykonywane są różnych materiałów takich jak guma, skóra oraz tworzyw sztucznych. W ofercie tej marki znajdują się też lekkie buty z tworzywa EVA oraz tworzywa TRC. Modele które w procesie produkcyjnym zostały wytworzone z TRC łączą w sobie lekkość tworzywa EVA oraz trwałość gumy. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele produktów tej marki, pozwalających na wybór odpowiedniego modelu dla siebie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

FAGUM-STOMIL produkty BHP

Obuwie tej marki stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej  posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty te stanowią poświadczenie posiadanych certyfikatów oraz są podstawą dopuszczenia do użytku danego produktu na terenie Unii Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producenta. Obuwie Fagum-stomil to modele mogące spełniać wymogi różnych norm oraz zgodne z różnymi kategoriami ŚOI. Są to buty między innymi klas OB, O1, O3, SB, S1, S3, S4, S4, S5. Szczegółowe informacje na temat znajdą Państwo w poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania. Przy wyborze odpowiedniego modelu dla siebie należy kierować się specyfiką i wymogami danego miejsca pracy.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

TECHWORK buty ochronne – Polskie buty robocze


Fagum-stomil to marka która kojarzy się większości osób z obuwiem gumowym. Jednak firma ta zawsze zwracając uwagę na potrzeby klientów stworzyła nową markę TECHWORK. Pod produktami oznaczanymi tym logiem kryją się buty zawodowe i bezpieczne. Są one wytwarzane z różnego rodzaju skór  naturalnych i syntetycznych. Użycie takich materiałów zwiększa wygodę wygodę oraz komfort i higienę w różnych warunkach. Są to różne modele które znajdują zastosowanie w wielu branżach między innymi budownictwo, ogrodnictwo, rolnictwo, służby porządkowe, służba drogowa, magazynowanie, transport.

Gumowce FAGUM-STOMIL

W ofercie produktów tej marki sprzedawanych w naszym sklepie znajduje się wiele różnych modeli butów. Są to między innymi gumowce wykonywane z gumy lub PCV. Jednym z takich produktów są buty filcowe BORYNA, wytwarzane z gumy oraz wyposażone w cholewkę zapewniającą ciepło. Stanowią one ochronne przed przemakaniem, przesiąkaniem wody oraz wilgocią, jednocześnie chroniąc też przed zimnem. Ich konstrukcja sprawia że dopasowują się do nogi i nie ześlizgując się z niej. Są to buty kategorii OB CI SRC oraz spełniające normę EN20347. W ofercie naszego sklepu też inne modele wykonywane z gumy, ale i też obuwie EVA Fagum-stomil posiadające podobne właściwości a cechujące się lekkością.
BHPTECHNIK – Sklep z produktami FAGUM-STOMIL.