Pasty BHP do mycia rąk ze smaru

Mydło, krem, pasta do rąk

Sklep internetowy BHPTECHNIK to przede wszystkim bardzo duży asortyment Środków Ochrony Indywidualnej, ale w ofercie posiadamy również szeroki wachlarz produktów z zakresu higieny i czystości. W tym dziale naszego sklepu znajdą Państwo produkty pozwalające na skuteczne czyszczenie rąk oraz ich pielęgnację, co jest bardzo ważne w wielu zawodach. W sprzedaży produkty różnego rodzaju o innych właściwościach wielu producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-35 z 35 pozycji
Aktywne filtry

Pasta BHP – Pasta do mycia rąk

W naszym szeroki i starannie dobranym asortymencie znajdą Państwo kilka rodzajów past do silnie zabrudzonych rąk. Są to produkty różnych marek o innych pojemnościach oraz właściwościach. Jest to np. pasta do mycia rąk POLLENA detergentowo – mydlana ze ścierniwem i gliceryną. Usuwa ona świetnie takie zabrudzenia rąk jak między innymi tłuszcze, kurz, smary, oleje, sadze. W związku z tym, że pasta posiada w składzie glicerynę działa nawilżająco na dłonie. Znajduje ona zastosowanie w warsztatach samochodowych i mechanicznych, ogrodnictwie, budownictwie, transporcie.

Mydła – Mydła w płynie

W tym dziele sklepu BHPTECHNIK znajduje się również szeroka i starannie dobrana oferta mydła. Są to produkty w postaci kostek oraz płynne różnych wielkości i bardzo wielu producentów, dzięki czemu każdy klient wybierze mydło zgodnie z oczekiwaniami. Jednym z produktów tego typu sprzedawanym w naszym sklepie jest mydło AVEA w płynie, w opakowaniach pięciolitrowych. Używanie go zapewnia czyste i pachnące ręce na długo po użyciu. Większe opakowanie sprawia, że jest ono ekonomiczne. Zawiera ono łagodne składniki myjące oraz aktywne substancje nawilżające i pielęgnujące skórę oraz nie powoduje podrażnień. Posiada ono pH neutralne dla skóry. W sprzedaży mydło aloesowe, brzoskwiniowe, konwaliowe, antybakteryjne tej marki. Szczegółowe informacje na temat tego i innych produktów na naszej stronie zawarte są w ich poszczególnych opisach.

Krem do rąk

Nasz szeroki asortyment to również środki zapewniające pielęgnację skóry rąk. Jest to między innymi krem HR-HAND marki REIS występujący w dwóch wersjach tzn. aloesowy, cytrynowy.
Jest to on używany do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Zawiera on witaminę A+E, która działa antyrodnikowo oraz hamuje proces starzenia się skóry jednocześnie poprawiając jej elastyczność oraz odmładza ją. Natomiast znajdująca się w jego składzie prowitamina B5 działająca nawilżająco, zmiękczającą, łagodząco oraz łagodzi podrażnienia. Sprzedawany jest on w opakowaniach 100 ml, a szczegółowe informacje na jego temat znajdują się na naszej stronie.

Mydło MERIDA, Pasta VAUBER PRO

W ofercie środków do czyszczenia i pielęgnacji rąk w naszym sklepie znajdują się produkty wielu producentów. Dzięki temu są one w pojemnikach o różnych wielkościach, mogą to też być modele przeznaczone do dedykowanych dozowników. Każda z marek to też inny skład kremów, mydeł, past, co przekłada się na różne właściwości. Są to środki czystości znajdujące zastosowanie w wielu branżach między innymi mechanika, ślusarstwo, stolarstwo, prace porządkowe, rolnictwo, ogrodnictwo, magazynowanie, transport. Zapraszamy do zapoznania się ofertą.

BHPTECHNIK – Hurtownia BHP Stryków – zakupy online i stacjonarnie.