Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Rękawice powlekane gumą

Rękawice ochronne powlekane gumą

Każdy dział sklepu BHPTECHNIK to wiele modeli produktów służących do zabezpieczenia rak w czasie wykonywanej pracy, różniących się pod względem konstrukcji, materiałów z których zostały wytworzone czy też właściwości ochronnych jak i użytkowych. Tak jak i przy innych produktach poza bezpieczeństwem dla użytkownika liczy się też komfort i wygoda, a a co za tym idzie sprawność, manualność dłoni w czasie pracy. W tej kategorii wybiorą Państwo rękawiczki powlekane gumą, odpowiednie dla siebie, jednocześnie spełniające wymagania danego miejsca pracy.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice powlekane gumą ochronne BHP

Produkty, które stanowią Środki Ochrony Indywidualnej wystawiane mają Deklarację Zgodności UE. Są one poświadczeniem certyfikatów oraz postawą dopuszczenia produktu na terenie Uni Europejskiej. Deklaracje zapewniane są przez producentów powlekanych gumą REIS, OGRIFOX i innych. Wybrane modele mogą być zgodne z innymi normami oraz spełniać inne kategorie jak np.rękawice powlekane gumą kategoria I. Szczegółowe informacje na te tematy zawarte są w poszczególnych opisach produktów oraz w załączonych do nich instrukcjach użytkowania.

BHPTEHNIK – Sklep/hurtownia z rękawicami ochronnymi powlekanymi gumą

Nasza oferta tego typu produktów pozwala zarówno na zakupy detalicznej jak i hurtowe. Jednym z najpopularniejszych produktów z tego działu sklepu są rękawice REOCODRAG REIS -wykonywane są z dzianiny powlekane gumą o strukturze porowatej, cechujące się odpornością na rozdarcia oraz powstawanie pęknięć, trudnościeralne. Produkty tego typu przez powleczenia o szorstkiej, porowatej strukturze nazywane są też często rękawicami szorstkowanymi.

Rękawice ochronne budowlane

Dzięki posiadanym właściwością rękawiczki tego typu sprawdzą się wielu branżach między innymi: budownictwo, służby porządkowe, ogrodnictwo, operatorzy maszyn, mechanika.