JURAV – Rękawice ochronne

Firma JURAV zajmuje się produkcją RĘKAWIC OCHRONNYCH. W jej ofercie produktowej znajdują się różne rodzaje Środków Ochrony Indywidualnej. Stanowią one zabezpieczenie dla osób pracujących w wielu branżach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionym za stosunek jakości do ceny produktem tej marki są rękawice robocze.  W naszej ofercie znajduje się wszystkie dostępne na naszym rynku produkty tej marki, co pozwoli Państwu na ich dobór zgodny z zapotrzebowaniem oraz zakup w konkurencyjnych cenach oraz w jednym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

JURAV ARTYKUŁY BHP

Wszystkie produkty wyżej wymienionej marki, stanowiące Środki Ochrony Indywidualnej posiadają niezbędne w świetle przepisów Deklaracje Zgodności UE. Dokumenty stanowią poświadczenie o posiadanych przez dany produkt certyfikatach oraz są podstawą dopuszczenia go do użytku na terenie Unii Europejskiej. Deklaracje te zapewniane są przez producenta. Wybrane modele produktów marki JURAV mogą spełniać wybrane normy oraz są zgodne z różnymi kategoriami ŚOI. Szczegółowe informacje na ten temat zawarte są w poszczególnych opisach produktów oraz w załączanych do nich instrukcjach użytkowania.

Rękawice robocze JURAV

Produkty tej marki to głównie rękawice. Jest to szeroka gama modelowa różniąca się pod względem konstrukcji, materiałów z których zostały wykonane, a także rodzajem powlekania nitrylem, lateksem, poliuretanem, gumą. Dzięki temu posiadają różne właściwości oraz znajdują wiele zastosowań w różnych branżach oraz w użytku codziennym. Są to też modele wielokrotnego użytku jak i rękawiczki jednorazowe. Przy wyborze odpowiedniej ochrony rąk w czasie wykonywania czynności zawodowych, należy kierować się specyfika i wymogami danego miejsca pracy. W ofercie naszego sklepu znajdują się różne modele rękawic ochronnych tego producenta.